250 GB veya 500 GB SSD Önerisi

Kapitan

Hectopat
Daha fazla  
Elimde 250 GB Samsung 860 Evo SSD var ancak bunun yanına bir 250 GB veya 500 GB SSD eklemek istiyorum. Uygun fiyatlı öneriler yaparsanız sevinirim, iyi geceler dilerim.

Laptop için BX500 aldım geçen hafta, çok memnunum şu an. 2-3 gün yabancı forumlardan araştırdım, testlerine baktım, rakipleri arasında en iyisi.
Fiyatı da çok uygun.

Laptop için BX500 aldım geçen hafta, çok memnunum şu an. 2-3 gün yabancı forumlardan araştırdım, testlerine baktım, rakipleri arasında en iyisi.
Fiyatı da çok uygun.

Şu ürün için ne düşünüyorsunuz: Toshiba TR200 480GB 555/540MB/s SATA3 2.5" 3D NAND SSD Fiyatı (Hızı az da olsa yüksek diye söyledim.)

Bir de sistemi 7 Temmuz'da toplayacağım ama şimdiden almak istiyorum Z390 veya X470 kartlara
2 SSD takabilirim değil mi?

Şu ürün için ne düşünüyorsunuz: Toshiba TR200 480GB 555/540MB/s SATA3 2.5" 3D NAND SSD Fiyatı (Hızı az da olsa yüksek diye söyledim.)

Bir de sistemi 7 Temmuz'da toplayacağım ama şimdiden almak istiyorum Z390 veya X470 kartlara
2 SSD takabilirim değil mi?
O SSD'yi ben de düşünmüştüm ama pek tavsiye etmediler,sorunluymuş. Zaten incelemelerine baktım BX500'den yavaş. O nedenle BX500 aldım.
Takabilirsin tabi ben de 2 SSD kullanıyorum masaüstünde Samsung ve Toshiba var, Toshiba'dan aldığım günden beri memnun değilim, sadece taşınabiir HDD'leri iyi, ondan memnunum.
6 SSD/HDD bunun haricinde yuva sayısına göre 1-3 M.2 SSD takabilirsin aynı anakarta.

O SSD'yi ben de düşünmüştüm ama pek tavsiye etmediler,sorunluymuş. Zaten incelemelerine baktım BX500'den yavaş. O nedenle BX500 aldım.
Takabilirsin tabi ben de 2 SSD kullanıyorum masaüstünde Samsung ve Toshiba var, Toshiba'dan aldığım günden beri memnun değilim, sadece taşınabiir HDD'leri iyi, ondan memnunum.
6 SSD/HDD bunun haricinde yuva sayısına göre 1-3 M.2 SSD takabilirsin aynı anakarta.
Sadece oyun oynadığım için M2 SSD'ye gerek yok ama ilerleyen zamanlarda yetersiz gelirse büyük ihtimalle M2 alırım diye düşünüyorum.

Fiyatı da çok uygun.
Ben de kullanıyorum ve öneririm. 1 ay önce 400 TL'ye aldım ve aldığım zaman daha ucuza bulamadım. Ne çabuk fiyatı düştü anlamadım. :) Bu fiyata çok iyi 480 GB bir SSD için.

Laptop için derken ? Bendede laptop var ama eski (hatta şuanda satilmiyor internette) eğer laptop için özel üretilmişse bende alayım çok ihtiyacım var ssd ye.
Fiyatı da çok uygun.

Laptop için derken ? Bendede laptop var ama eski (hatta şuanda satilmiyor internette) eğer laptop için özel üretilmişse bende alayım çok ihtiyacım var ssd ye.
Benim laptop'um da eski. 3-4 DK sürüyordu son zamanlarda açılması, bir de laptoptan normalde oyun oynamam ama artık hiçbir oyunu oynatmıyordu. HDD sağlığına baktım %32'ye düşmüştü o nedenle SSD aldım. Şu an çok hızlı 7-8 SN'de açılıyor.
Laptop için özel değil hocam hem masaüstü hem de laptopta kullanılabilir. Alabilirsin bu ürünü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı