250 TL SSD önerisi

o zaman ben 1 tane 240 gb lık ssd alım zaten ısletım sıstemı kuracam belkı aktıf oynadım 1 oyun kurarım oda yeter bana sımdı ne almam gerek herkez farklı bısı attı

M2 SSD ve SSD arasında oyun için çok bir fark yok aktif olarak kullanıyorum iki depolama biriminide.

SSD:

M2 SSD:

Bu Ssd'ler
MSI H110M PRO-VD Anakarta uyar mı ?

Adata markasını önermem biri bir ayda bozuldu diğeri ise HDD den farksız çıktı, biraz bekle Samsung al.

Ben de burada insanlar genel olarak memnun diye Adata M.2 NVME bir SSD aldım. Oldukça ucuzdu alternatiflere göre. Sorunlu çıktı. Bilgisayar pilde çalışırken mavi ekran veriyordu. Servise gönderdim ve sorun olduğu teyit edilmiş para iadesi veya değişim teklif ettiler. Markaya bir güvensizliğim oluştuğu için iade istedim. Tabi bu benim yaşadığım kişisel bir şanssızlık Adata hakkında genelleme yapmak doğru olmaz ama galiba gerçekten ucuz etin yahnisi olmuyor.

ben ne alacam sımdı :D konu karıstı bu nasıldır

ben ne alacam sımdı :D konu karıstı bu nasıldır

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı