250 TL'ye fare önerisi

Bütçe
200-250

Burakzmn09

Hectopat
Daha fazla  
Aynı konudan yüzlerce olduğunun farkındayım ama piyasa ve indirimler sürekli değişen şeyler bildiğiniz üzere. Evet, 200-250 TL bandında kaliteli mouse arıyorum. Ne önerirsiniz? (Mouse küçük olmazsa sevinirim. Orta boy tercihimdir.)

Aynı konudan yüzlerce olduğunun farkındayım ama piyasa ve indirimler sürekli değişen şeyler bildiğiniz üzere. Evet, 200-250 TL bandında kaliteli mouse arıyorum. Ne önerirsiniz? (mouse küçük olmazsa sevinirim. Orta boy tercihimdir.)

250 TL değil ama alırsanız rahat edersiniz Steelseries Rival 3 RGB Gaming Mouse| ITOPYA.COM Viper Mini falan önerirlerse hiç bakmayın çok küçük Viper Mini attığım orta boyutlu eller için iyi.

20 cm elime claw şekilde tutarak Viper Mini tam geliyor. Rival 3 iyi bir fare değil Viper Mini varken.

Bugün sizle yine karşılaşmıştık bir konuda SS i kötülemek için her şeyi yapıyorsunuz arkadaş küçük aramıyorum diyor Viper Mini küçük tutuş şekli farklı olabilir arkadaşın.

Bugün sizle yine karşılaşmıştık bir konuda SS i kötülemek için her şeyi yapıyorsunuz arkadaş küçük aramıyorum diyor Viper Mini küçük tutuş şekli farklı olabilir arkadaşın.
Ss iyi bir firma olsa överdim, Aerox 3 ve Apex Pro hariç alınabilecek ürünleri az. Sizde görünüşe göre max ss fanısınız. Gözünüz kapalı "sİtIğIlsErİeS eN iYisİ" diyenlerdensiniz.

SS iyi bir firma olsa överdim, aerox 3 ve Apex Pro hariç alınabilecek ürünleri az. Sizde görünüşe göre Max SS fanısınız. Gözünüz kapalı "sitığılseries en iyisi" diyenlerdensiniz.

SS iyi bir firma değil mi? Global bir firma bunu da biliyorsunuz ve ben Razer'a kötü demiyorum askine Viper Mini gayet iyi bir mouse ama küçük bakın küçük çok küçük sizin elinize olabilir başka ellere olmuyor arkadaşta orta boyut olsun diyor orta boyutta Rival 3 oluyor o bütçeye göre Razer'in klavyeleri iyi kulaklıkları iyi ama mouse olarak dış yapısı çok kötü kalas gibi duruyor Viper Mini güzel tamam ama küçük SS fanı falan değilim ASUS da kullanıyorum SS de kullanıyorum çoğu şeyi severim ama gerçekten doğru öneri olarak şu an SS Rival 3 var daha nasıl anlatayım anlamıyorum ki.

SS iyi bir firma değil mi? Global bir firma bunu da biliyorsunuz ve ben Razer'a kötü demiyorum askine Viper Mini gayet iyi bir mouse ama küçük bakın küçük çok küçük sizin elinize olabilir başka ellere olmuyor arkadaşta orta boyut olsun diyor orta boyutta Rival 3 oluyor o bütçeye göre Razer'in klavyeleri iyi kulaklıkları iyi ama mouse olarak dış yapısı çok kötü kalas gibi duruyor Viper Mini güzel tamam ama küçük SS fanı falan değilim ASUS da kullanıyorum SS de kullanıyorum çoğu şeyi severim ama gerçekten doğru öneri olarak şu an SS Rival 3 var daha nasıl anlatayım anlamıyorum ki.
İyi bir firma değil. Ürünlerine saçma sapan fiyatlar yazıp Türkiye'de satış yapıyor. İnsanlarda iyi bir firma zannediyorlar. Aerox 3 ve Apex Pro hariç alınabilecek ürünü yok.

@ZyNeX1907 hocam peki fiyatı bir tık daha düşürecek olsaydınız ne alırdınız?

GIGABYTE AORUS M3 RGB Gaming Mouse| ITOPYA.COM bu var ama bence SS daha mantıklı buna göre eğer isterseniz diğer arkadaşın dediğini de alabilirsiniz Viper Mini ama küçük bilginiz olsun kötü değil gayet iyi ama.
İyi bir firma değil. Ürünlerine saçma sapan fiyatlar yazıp Türkiye'de satış yapıyor. İnsanlarda iyi bir firma zannediyorlar. Aerox 3 ve Apex Pro hariç alınabilecek ürünü yok.

Peki iyi bir firma değil olarak kalsın sizin gözünüzde kullanlar neden memnun acaba anlamış değilim ilahi şansmı geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı