2500-2750 TL'ye laptop önerisi

MrKirito

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Birkaç merak ettiğim konu var onlara değinmek istiyorum. 2500 TL civarında bir laptop almayı planladım. Bu laptopta olmasını istediğim birinci özellik ısınma sorunu en az olan bir marka. Arastırdığım kadarıyla Asus'a sıcak bakıyorum fakat diğer laptop önerilerine de açığım. Aklıma takılan bir diğer konu ise şuan laptop alınmalı mı yoksa ocak, şubat beklenmeli mi?

Laptopu kullanma amacıma gelecek olursam League of Legends birinci planda olmak üzere FPS ve MMORPG oyunlara da ilgim var. Zamanla onlara yönelebilirim. Bunun dışında düzenli olarak yabancı dizi ve Anime takip ediyorum. Şimdiden yorumlarını paylasan herkese teşekkürler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz bekle bence. GTX900m serisi çıkacak. 800 serisinin fiyatı düşerse iyi birşey alırsın. Mosnter Notebook tavsiye ederim fiyat/performans oranı çok iyi.

Dün vatan computerde Lenovo gördüm . Özellikleri i5 4200H - gtx 860 ekran kartlı - ekranı Ultra HD - fiyatı ise 2400 tl idi. Bence bu pc yi vatanda araştırmalısınız.

Donanımı o fiyat aralığın da en iyisi. Isınma sorunu olacağını sanmıyorum. İsterseniz GTX850'li MSI modellerine bakabilirsiniz.

Dün vatan computerde Lenovo gördüm . Özellikleri i5 4200H - gtx 860 ekran kartlı - ekranı Ultra HD - fiyatı ise 2400 tl idi. Bence bu pc yi vatanda araştırmalısınız.
Ben baktım bulamadım. Rica etsem linkini atar mısınız ?

Gtx 850m kepler çipli geliyor bildiğim kadarıyla. Gtx 860m Maxwell arada çok büyük fark olur...

ACER V3-772G NOTEBOOK CORE İ5 4210M 2.6 GHZ-12GB-1TB-17.3''-2GB -W8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar Bunu öneririm çünkü ekran kart gtx 850 m 12 gb rami var bence bunu al ısınmasıda güzel
Hocam bu alet full HD bile degil... Daha ucuza çok daha performanslı aletler var.

Donanımı o fiyat aralığın da en iyisi. Isınma sorunu olacağını sanmıyorum. İsterseniz GTX850'li MSI modellerine bakabilirsiniz.

Ben baktım bulamadım. Rica etsem linkini atar mısınız ?
Doğru seçimlerden birisi. Benim de kullandığım bir marka. Sorunsuz oynanıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı