2500-3000 TL günlük kullanım için laptop

Fiyatına göre iyi bir sistem değil mi? Zaten oyun falan pek oynanmayacak nadiren olursa belki diye o konuda da biraz iş görsün diye sormuştum.

O cihaz oyun konusunda çok iyi değil ama çoğu oyunu düşükte oynatır. Zaten 4000TL altına da daha iyi ekran kartı bulamazsınız. Bence gayet iyi bir cihaz. Tek eksiği SSD olmaması. Bir süre sonra sisteme SSD takarsanız çok daha iyi olur.

@Agnes Farklı hocam farklı ben kullanıyorum. RX 540 128bit, Radeon 540 64bit yani RX 540 bant genişliği ve güç TDP biraz daha yüksek bir kart. Aynı MX150 ekran kartı iki çeşidi gibi düşünün. Radeon 540 MX150 ekran kartın düşük versiyonu gibi.

Optimizasyon iyi olan ve CS:GO gibi düşük sistemlerde oyunları oynayabilecek bir karttır. Bir kaç orta ve yüksek ayarda sabit 60FPS CS:GO oynanabiliyor.(720p versiyonu olan ekranda denendi)
O cihaz oyun konusunda çok iyi değil ama çoğu oyunu düşükte oynatır. Zaten 4000TL altına da daha iyi ekran kartı bulamazsınız. Bence gayet iyi bir cihaz. Tek eksiği SSD olmaması. Bir süre sonra sisteme SSD takarsanız çok daha iyi olur.
Oyun deyince en az 1650 ekran kartına bakılır. Bari oyun amaçla alacaksa bu karttan başlayacak kullanıcımız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı