2500-3000 TL günlük kullanım için laptop

DIABLO36

Hectopat
2500-3000 TL arasında günlük kullanım, film/dizi izlemelik bir laptop arıyorum.

Güzel ve kaliteli ikinci el laptop önerilerine de açığım. Sahibinden get olarak paylaşılırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı beni ne derecede idare eder? Hiçbir oyunu kaldırmaz durumda mı yoksa yine beni bir şekilde idare ettirir mi?
Fotoğrafta da gördüğünüz gibi GTX 1050'ye çok uzak bir işlemci değil. Puan olarak da RX 540 50 puan alırken GTX 1050 56 puan alıyor. Yani sizi çok yüksek gereksinimli oyunlar oynamadığınız sürece üzmez diye düşünüyorum. Tabi başka insanların da fikirlerini almanızda fayda var.
Screenshot_10.png

Fotoğrafta da gördüğünüz gibi GTX 1050'ye çok uzak bir işlemci değil. Puan olarak da RX 540 50 puan alırken GTX 1050 56 puan alıyor. Yani sizi çok yüksek gereksinimli oyunlar oynamadığınız sürece üzmez diye düşünüyorum. Tabi başka insanların da fikirlerini almanızda fayda var.
Eki Görüntüle 448972
Ama linkteki ürünün ekran kartı RX 540 değil Radeon 540 olarak geçiyor. İkisi birbirinden farklı olsa gerek o yüzden sordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı