2500-3000 TL'ye Android telefon önerisi

EFSANEBRAD

Kilopat
Yer
KSK İZMİR
Daha fazla  
Meslek
Memur
Şu ana kadar hep iPhone kullandım. Artık yenilik istiyorum, kullanım amacım olarak oyun oynayan biri değilim. Sosyal medya, internet yeterli benim için. Android kısmında çok marka var, kafam karıştı açıkçası. Bütçemi yazayım da siz öneride bulunun lütfen. 2500-3000 TL.

Şu ana kadar hep iPhone kullandım. Artık yenilik istiyorum, kullanım amacım olarak oyun oynayan biri değilim. Sosyal medya, internet yeterli benim için. Android kısmında çok marka var, kafam karıştı açıkçası. Bütçemi yazayım da siz öneride bulunun lütfen. 2500-3000 TL.
Bütçen için en iyi telefon Xiaomi mi 9t gibi duruyor.Bir bak derim.

Oppo A9 2020 güzel hoşuma gitti. Batarya konusunda da iyi gibi. İşlemcilerden anlamadığım için en iyisi hangisi bilemiyorum tabi ki. Aralarında en iyi işlemci hangisidir yada neye dikkat etmeliyim?
Redmi Note 8 Pro'nun işlemcisi daha iyi ancak Oppo'nun arayüzü çok akıcı ben olsaydım Oppo seçerdim. Oppo Anroid'in Apple'ı desek yanlış olmaz, Özellikle Fotoğrafçılık konusunda eline su dökülmez.

Oppo A9 200 fiyatını hak etmeyen bir model Note 8 modeli aynı donanımdan ve kamerası öyle abartı bir şeyi yok.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ve Xiaomi Mi 9T arasından fiyatı farkına değecek bir şey yok çünkü Mi 9T büyük farkları artıları AMOLED ekran, tam ekran, çentiksiz ekran olması iken fiyat farkı şu an (Türkiye garantili) 600 TL civarı.

Kafam iyice karıştı şimdi. Malzeme kaliteleri nasıldır peki. Oppo A9 ve Note 8 pro karşılaştıracak olursak? İlk kez Android kullanacağım için pişman olmak istemiyorum...

Önerim Xiaomi'in Mİ 9T 128GB modelidir.
(2850TL)

Bunlara da bakabilirsiniz:
(2600TL)
--
(2400TL)
--
(2800TL)

Bu modellerin arasında en mantıklısı bana göre Mİ 9T.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı