2500-3000 TL'ye Android telefon önerisi

Çoğunluk Xiaomi Note 8 Pro ve Mİ 9T önerdiğine göre ikisi arasında karar vericem. Yalnız fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor, dikkat etmem gereken bir husus var mı?

Şu ana kadar hep iPhone kullandım. Artık yenilik istiyorum, kullanım amacım olarak oyun oynayan biri değilim. Sosyal medya, internet yeterli benim için. Android kısmında çok marka var, kafam karıştı açıkçası. Bütçemi yazayım da siz öneride bulunun lütfen. 2500-3000 TL.
İnternette dolaşmak için telefona 2500-3000 TL vermenize gerek yok. 1.500 TL fiyat bandında bir telefon seçebilirsiniz. Kaldı ki 1.500 TL telefonlar ile çok rahat şekilde yeni çıkan oyunlar oynanıyor. Tabi sizin seçiminize kalmış.

İnternette dolaşmak için telefona 2500-3000 TL vermenize gerek yok. 1.500 TL fiyat bandında bir telefon seçebilirsiniz. Kaldı ki 1.500 TL telefonlar ile çok rahat şekilde yeni çıkan oyunlar oynanıyor. Tabi sizin seçiminize kalmış.
Üstadım ucuz etin yahnisi diye bir atasözümüz var, ucuza kaçıpta pişman olmak istemiyorum. Android tarafında pek bilgim yok bu yüzden konu açıp sizlerin fikirlerini almak istedim...

Üstadım ucuz etin yahnisi diye bir atasözümüz var, ucuza kaçıpta pişman olmak istemiyorum. Android tarafında pek bilgim yok bu yüzden konu açıp sizlerin fikirlerini almak istedim...
Pahalı telefon alma alışkanlığı İphone'dan kalma sanırım. 1.000-1.500 TL arası telefonlar ile 2 yıl rahatça Android güncellemeleri alabilirsiniz. Kamerası daha iyi olsun, görünüşü daha iyi olsun derseniz evet o konuda belki biraz daha üst model tercih edilebilir.

Pahalı telefon alma alışkanlığı İphone'dan kalma sanırım. 1.000-1.500 TL arası telefonlar ile 2 yıl rahatça Android güncellemeleri alabilirsiniz. Kamerası daha iyi olsun, görünüşü daha iyi olsun derseniz evet o konuda belki biraz daha üst model tercih edilebilir.
Bilemiyorum belki o yüzdendir. Çevremde görüyorum ucuz telefon alıp sinir krizi geçirenleri, bu yüzden iyi araştırıp iyi bir cihaz almak istiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı