2500 TL Hazır sistem tavsiyesi

Hünnap_Alper

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, günlük kullanım için ve LoL, CS:GO gibi oyunları düşük ayarlarda olsa da oynatabilecek hazır sisteme ihtiyacım var. PC bilgim çok yok bu sebepten toplama yapamam. İkinci elde aynı şekilde almak istemiyorum. Biraz aciliyeti var, lütfen bilgisi olan cevap yazsın yoksa Izoly veya Turbox kasa alacağız. Bütçeyi 100, 200 TL arttırabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, günlük kullanım için ve LoL, CS:GO gibi oyunları düşük ayarlarda olsa da oynatabilecek hazır sisteme ihtiyacım var. PC bilgim çok yok bu sebepten toplama yapamam. İkinci elde aynı şekilde almak istemiyorum. Biraz aciliyeti var, lütfen bilgisi olan cevap yazsın yoksa Izoly veya Turbox kasa alacağız. Bütçeyi 100, 200 TL arttırabilirim.

Turbox alacağına o parayı direkt hayır kurumuna bağışla sevap işle ikinci el sistem alman şart o paralara güzel bilgisayar alabilirsin işini görebilecek ancak Turbox ve Izoly lütfen alma.

Ben sıfır bir bilgisayar topladım ve satıyorum ama burada link vermek yasak mı değil mi onu bilmiyorum :)

Yasak olmadığını varsayarak buraya link bırakıyorum.

Izoly veya Turbox sakın alma. Çok daha iyisini bulabiliriz.

2x8 GB RAM yaparsanız 110 FPS CS:GO oynatıyor.

Arkadaşımız noktayı koymuş bulunmaktadır, konu sahibi dostum daha da başka bir bilgiye ihtiyacın yok.

Teşekkürler, 1x8 GB ram şeklinde alsam da yeterli olur mu acaba? Benim için 60 fps civarı yeterlidir. 2x8 olanı seçince, 500 TL fark ediyor çünkü.

Teşekkürler, 1x8 GB RAM şeklinde alsam da yeterli olur mu acaba? Benim için 60 FPS civarı yeterlidir. 2x8 olanı seçince, 500 TL fark ediyor çünkü.

İleride aynı belleklerden bir adet daha alıp 16 GB RAM yaparsanız çok iyi olur. Dediğiniz oyunları 8 GB RAM ile 60 FPS oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı