2500 TL mining için sistem önerisi

Bir_User

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Arkadaşlar 1 ekran kartıyla(1660 Super) mininge başlamak istiyorum. Sonra Allah'ın izniyle ekran kartlarını artırmayı düşünüyorum. 4-5 tane ekran kartı destekleyecek, güvenli ve hesaplı sistem önerebilir misiniz?
Bütçe: 2000-2500TL

Mining işi bitecek diyorlar gerçi 2 yıldır aynı şeyi söylüyorlar bende girmeyi düşünüyorum şahsen 5'li ekran kartıyla.

Selamünaleyküm. Arkadaşlar 1 ekran kartıyla(1660 Super) mininge başlamak istiyorum. Sonra Allah'ın izniyle ekran kartlarını artırmayı düşünüyorum. 4-5 tane ekran kartı destekleyecek, güvenli ve hesaplı sistem önerebilir misiniz?

Not: Yazdığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi değildir sorumluluk kabul etmem.
Hocam ikinci el ekran kartsız sistemlere bakanilirsin ileride ekran kartını arttırmak istersen riser çoklayıcı ile tek slota 4/5 ekran kartı takabilirsin ve PSU'nu değişebilirsin.

O fiyata sıfır kuramazsın. 2.el ddr2 ddr3 4 ekran kartı destekli satıyorlar sahibindende falan. Onları alabilirsin.

Hocam ikinci el ekran kartsız sistemlere bakanilirsin ileride ekran kartını arttırmak istersen riser çoklayıcı ile tek slota 4/5 ekran kartı takabilirsin ve PSU'nu değişebilirsin.

Zahmet olmazsa sizce bu fiyata en yakın olucak şekilde 0 anakart ve s. önere bilirmisiniz?

Hocam bu fiyata iş sistemi kurulur sadece.

Ona yakın en uygun fiyata kardeşim. Mesela en uygun 3800(yüksekde olabilir) liraya toplanabilirse o şekilde.

Hocam sıfır toplamak sizin maailyetinizi çıkarma süresini uzatı zaten anakart işlemci HDD vs. mining üzerinde hiçbir etkisi yok eski DDR2 sistemlere ekran kartı takıp mining yapan var.

Hocam sıfır toplamak sizin maailyetinizi çıkarma süresini uzatı zaten anakart işlemci HDD vs. mining üzerinde hiçbir etkisi yok eski DDR2 sistemlere ekran kartı takıp mining yapan var.
Eski sistemle mining yapmak ekran kartına risk yaratmazmı hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı