2500 TL PS3 alınır mı?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar. Normalde oyun bilgisayarım var. Fakat kendim hiç PS2 üzerinde hiç konsol kullanmadım. Elimde birçok PS3 oyunları vardı. Hem onları kullanaibilmek hem de işten geldikten sonra kafa dağıtabileceğim bir konsol alayım monitörde iki tane HDMI çıkışım var. Birine kasayı diğerine PS3 bağlamayı düşünüyorum. Bu fiyata alınır mı? Acaba? Yanında bir adet kol veriyor ilk sahibiymiş. Fat kasa ilk çıkan modeli fakat öyle bir durum var. Online oyun oynamam oyunları kırdırıpta içine atabilirim kendimde yaparım. Fakat alsam bu cihazlar hemen arızalanır mı vs pek bilmiyorum. Alırsam oyunlar nasıl eğlenceli mi 1080p monitörde güzel görüntü alır mıyım?

Öncelikle fat model alma. Evet, dolu modeller ama çok da sorunlular.

Slim var o da göreceli.
Super Slim miydi neydi, onu al. En rahat, sorunsuz olan o.

PS 3 günümüz şartlarnda çok eskidi ama dediğin gibi kafa dağıtmak eğlence vs için idare eder fiyat makul eğer sıkıntısı yoksa.

Fat kasaysa almayın bence çünkü fat kasalar artık çok eskide kaldılar ve çabuk bozulabiliyorlar onun yerine 3000 civarına Slim alabilirsiniz.
Fat kasa almasan iyi olur, Super Slim bulabilirsen alabilirsin.
Super Slim çok çirkin ya Slim'in hala gideri var bence.
Öncelikle fat model alma. Evet, dolu modeller ama çok da sorunlular.

Slim var o da göreceli.
Super Slim miydi neydi, onu al. En rahat, sorunsuz olan o.
Arkadaşlar açıkcası modeline pek bakmadan ben en ucuz alabilceğim hangisidir diye bakmıştım. Fat kasa eski olduğunu bende bakmıştım. Super slim bulunursa o daha yeni model olup daha mı iyidir ? Birde o cihazda kırılabilir mi ? Bu fat modeli alırsam da sağlam çalışıyorsa sanırım ev cihazı alırken nelere bakmalıyım. Son olarak İzmir karşıyakada kutulu 2 kollu ful takım mağazadan 4 bine satılıyor 12 ay mağazadan garantili ps4 te 6500 e satılıyor yine tam takım kutulu vs. O cihazları alırsam kafam rahat eder diye düşündüm ama zarar etmişim gibi geliyor.

Super Slim kasa 2012'de çıktı ortalama bir Slim kasaya göre çok daha az kullanılmış olacaktır. Tasarım konusu kişisel ancak ben super Slim tercih ederdim fiyat konusunda bir fark olmasaydı.
Super slim benimde hoşuma gidiyor açıkcası ama 3000 civarında falan var genelde oda.

Fat alınmaz, Slim veya Süper Slim alınır fakat o fiyata da bulunmaz. Bütçe artarsa mağaza garantili sarı sitede 4-5 arasına bulunuyor. PS3 ikinci el piyasası da baya yükseldi 3500 altına temiz Slim bulmak artık zor.

Fat alınmaz, Slim veya Süper Slim alınır fakat o fiyata da bulunmaz. Bütçe artarsa mağaza garantili sarı sitede 4-5 arasına bulunuyor. PS3 ikinci el piyasası da baya yükseldi 3500 altına temiz Slim bulmak artık zor.
Hocam slim modeli kaç senesinde çıktı super slim ile aynı zamandamı acaba birde bu cihazlar arasında performans farkı donanım farkı oluyor mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı