2500 TL Ryzen 7 5800x3D için sıvı soğutma

Oyun için kullanan arkadaşımda bu soğutucu ile ortalama 46-58 derece arası değerler.

Kullanan arkadaşın değerler oyunlarda yukarıda belirttiğim şekildeydi. Render işleri için kullanırsan ne olur tam bilemiyorum ama i9 12900K gibi işlemcileri de yeterli derecede soğuttukları testler mevcut. Üzmeyeceğinden eminim. Sürekli olarak ne amaçla kullanacağınıza bağlı.
Testlere göz atabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1680448183234.png

Kullanan arkadaşın değerler oyunlarda yukarıda belirttiğim şekildeydi. Render işleri için kullanırsan ne olur tam bilemiyorum ama i9 12900K gibi işlemcileri de yeterli derecede soğuttukları testler mevcut. Üzmeyeceğinden eminim. Sürekli olarak ne amaçla kullanacağınıza bağlı.
Testlere göz atabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eki Görüntüle 1724526
360mm ile arasında 0.1 derece olması halis mi ya ? 😀

Bu tip hava soğutucular her kasaya uyumlu olmuyor ve şahsımca kaba görünüyor. Gene kasada etkin bir hava sirkülasyonu gerekli. Tercihimi yüksek sistemlerde sıvı soğutucudan yana kullanırım.
Yüksek seviye sistemden kasıt nedir? 7600X’i AK620 ile soğutuyorum sorun yaşamadım, beyaz modelini aldım beyaz kasada gayet iyi duruyor ki burası subjektif değerlendirirken böyle bir yorum yapılmamalı.

Geri
Yukarı