Ryzen 7 5800x3D için sıvı soğutma önerisi

FrontierEagle

Kilopat
Yer
Hatay/İskenderun
Merhaba, işlemci değişikliği yaptıktan sonra sıvı soğutmada istiyorum ama kasam biraz eski ve kasayı değiştirmek istemiyorum. Kasanın üstünde sıvı soğutma yeri mevcut ama bana biraz küçük gibi geldi. Almayı düşündüğüm soğutucu bu gözüme küçük gözüktü ve göz kararı tam oturacağını düşünüyorum açıkçası. Ekstra olarak bu var ama uzun ve geniş duruyor. Sizlerin de fikirlerini almak istedim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-11-12 at 1.58.20 PM (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-11-12 at 1.58.20 PM (1).jpeg
    181,2 KB · Görüntüleme: 129
  • WhatsApp Image 2022-11-12 at 1.58.20 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2022-11-12 at 1.58.20 PM.jpeg
    147 KB · Görüntüleme: 124
  • WhatsApp Image 2022-11-12 at 1.58.19 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2022-11-12 at 1.58.19 PM.jpeg
    170,4 KB · Görüntüleme: 134
Merhaba, işlemci değişikliği yaptıktan sonra sıvı soğutmada istiyorum ama kasam biraz eski ve kasayı değiştirmek istemiyorum. Kasanın üstünde sıvı soğutma yeri mevcut ama bana biraz küçük gibi geldi. Almayı düşündüğüm soğutucu bu gözüme küçük gözüktü ve göz kararı tam oturacağını düşünüyorum açıkçası. Ekstra olarak bu var ama uzun ve geniş duruyor. Sizlerin de fikirlerini almak istedim.
Hocam yana monte yok mu dikene. Üst kısmada ana kart ile bağlayacağınız yeri ölçerek bakın derim.

Bu kasada sıvı soğutma desteği yok. Sadece fan ekleme var üste.. Doğrumu?.

Hocam yana monte yok mu dikene. Üst kısmada ana kart ile bağlayacağınız yeri ölçerek bakın derim.

Bu kasada sıvı soğutma desteği yok. Sadece fan ekleme var üste.. Doğrumu?.
Herhangi bir sıvı soğutma desteği görünmüyor. Sıkıntı yaşayabilirsin.
Ben de sitesin de göremedim ama kasa modeli araştırdığım zaman bir video çıktı ve videoyu çekenler sıvı soğutucu konulabileceğini söylüyordu ne kadarı doğru bilemedim bende. Nasıl ölçmem gerekiyor fotoğraf üstünde çizgiler belirtirseniz bende ölçüm yapıp sizlere yazayım.

Kule tipi soğutuculara bak hocam kasayı değiştirmeye gerek yok. Masraf açma boşu boşuna.

Yeni konular

Geri
Yukarı