2500 TL telefon önerisi

Şu anda yeni çıkmış olan Meizu 16 var, bence bu günün piyasasında alınabilecek en orantılı f/p telefonu olabilir.

Kamera yönünden gerçekten güzel, işlemci olarak yeni olan SD 710 var içinde. Tasarım olarak sağlam çerçeve ve ekrandan parmak izi özelliği olan en uygun (Türkiye'de ki) telefon.

Eğer PUBG Mobile gibi telefonu zorlayan oyunlar oynamak isterseniz sabit bir şekilde 40 Fps verdiğini gösteren testler var.

Meizu 16 64 GB (Meizu Türkiye Garantili) Fiyatı
Kısa bir incelememe göre telefon f-p olarak gayet iyi ama bir sorum olacak snapdragon 710 işlemci beni 3 yıl idare edebilir mi. Antutu benchmark testinde şu an kullandığım telefonumun aldığı puanı ekte paylaşıyorum.
Screenshot_20190131-124510_AnTuTu%20Benchmark~2.jpeg

İthalatçı garanti, telefonu ithal eden firma oluyor.Herhangi bir sorun olduğunda( sitede ve telefonun kutusunda yazar) o teknik servise gönderiyorsunuz.O teknik servisle ilgili yorumlara,şikayetlere internetten bakabilirsiniz.
Ne yazık ki sitede ithalatçı firma ile ilgili bir bilgi bulamadım bakmam gereken başka bir yer var mıdır? Sadece ürünü satın alınca mı öğrenebileceğim.:(
Screenshot_20190131-125019_Hepsiburada~2.jpeg

Kısa bir incelememe göre telefon f-p olarak gayet iyi ama bir sorum olacak snapdragon 710 işlemci beni 3 yıl idare edebilir mi. Antutu benchmark testinde şu an kullandığım telefonumun aldığı puanı ekte paylaşıyorum.Eki Görüntüle 364885
SD 710 öyle küçümsenecek bir işlemci değil. Eğer meizu markasından çekiniyorsanız korkmayın, onlar sadece parçaları birleştirir ve yazılımı sağlar.

Bence bulduğum testlere göre SD 835 ile yarışan bir işlemciye göre mükemmel bir performansı var.

Ayrıca ekranın Super Amoled olması Poco'ya göre büyük bir üstünlük ve de kamerasında yanlış hatırlamıyorsan kamerada OIS yani optik bir imaj sabitleyicisi var. Neyse işin kısası benim tercihim Meizu 16.

Bu arada Pocophone F1'in ekranı çentikli Meizu 16'nın yuvarlak köşeli. Tutuş hissi anlatılana göre premium bir hissiyat veriyormuş.

SD 710 öyle küçümsenecek bir işlemci değil. Eğer meizu markasından çekiniyorsanız korkmayın, onlar sadece parçaları birleştirir ve yazılımı sağlar.

Bence bulduğum testlere göre SD 835 ile yarışan bir işlemciye göre mükemmel bir performansı var.

Ayrıca ekranın Super Amoled olması Poco'ya göre büyük bir üstünlük ve de kamerasında yanlış hatırlamıyorsan kamerada OIS yani optik bir imaj sabitleyicisi var. Neyse işin kısası benim tercihim Meizu 16.
Sana ekran olarak katılıyorum eğer garanti olayını çözemezsem sanırım meizu alacağım.

Ne yazık ki sitede ithalatçı firma ile ilgili bir bilgi bulamadım bakmam gereken başka bir yer var mıdır? Sadece ürünü satın alınca mı öğrenebileceğim.:( Eki Görüntüle 364886
Hepsiburada'da ben de bulamamıştım. Başka sitelerde bulabilirseniz (hem orada satıcıya mesaj atıp da sorabilirsiniz).

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Xiomi Pocophone F1'i Forum İstanbul'un Mi Store'dan mağazasından satın aldım, şimdilik çok hoşuma gitti Türkiye garantili aldım.

Performans olarak belirttiğin modellerden özellikle Pocophone F1 çok daha iyi olmasına rağmen hiçbiri S7'nin ana kamerasından iyi değil.

Elinizdeki cihaz için batarya değişimi yapmanız daha mantıklı olacaktır.
Bahsettiğiniz olayda haklısınız ama tek kamera olduğu için bokeh efekti ile fotoğraf çekmek bir hayli zordu tabii ki S7'nin düşük ışık performansını özleyeceğim ama Pocofone F1 genel oranda kamerası olarak benim beğeni aldı.

Artık almışsınız, hayırlı olsun. Lakin bokeh efekti için Google Cam uygulaması kullanabilirdiniz, yazılımsal olarak birkaç saniye geç olarak yapmakta. Sırf bunun için aldıysanız iyi olmamış, sanırım değişiklik istemişsiniz. Fakat S7'nin kamerası kadar iyi olmadığına emin olabilirsiniz. Elinizdeki S7'yi batarya değiştirip aile içinden birine vermeniz ya da sorunu yoksa direkt olarak satmanız mantıklı olur.

İyi günlerde kullanın.

Artık almışsınız, hayırlı olsun. Lakin bokeh efekti için Google Cam uygulaması kullanabilirdiniz, yazılımsal olarak birkaç saniye geç olarak yapmakta. Sırf bunun için aldıysanız iyi olmamış, sanırım değişiklik istemişsiniz. Fakat S7'nin kamerası kadar iyi olmadığına emin olabilirsiniz. Elinizdeki S7'yi batarya değiştirip aile içinden birine vermeniz ya da sorunu yoksa direkt olarak satmanız mantıklı olur.

İyi günlerde kullanın.
Söylediğiniz gibi biraz yenilik olsun diye ve s7yi annemin telefonu bozulduğu için anneme verdim ve sadece kamera için değiştirmedim önerdiğiniz Google cam uygulaması için ayrıca teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı