2500 TL Wireless fare tercihi

Bu 3 modelden hangisini tavsiye edersiniz? Beyaz mouse leke tutar mı uzun kullanımda? Bu arada VXE R1 (r1 Pro vs alamam bütçem düştü) skatez vs de alacağım yanında.

Bu 3 modelden hangisini tavsiye edersiniz? Beyaz mouse leke tutar mı uzun kullanımda? Bu arada VXE R1 (r1 Pro vs alamam bütçem düştü) skatez vs de alacağım yanında.
Bütçe ne kadar şuan?

2000'i geçmeyecek. Mouse aldığımda yanında skatezini de almayı düşünüyorum elimde ki fareyi de satınca kablosuz kulaklık almazsam dongle alabilirim belli değil o yüzden 2K ve üstü bana fazla geliyor kulaklık oturak vs alacağım daha.

Tercihen skatez 200 TL mouse ile 2K'yı geçmesin kısacası.

2000'i geçmeyecek. Mouse aldığımda yanında skatezini de almayı düşünüyorum elimde ki fareyi de satınca kablosuz kulaklık almazsam dongle alabilirim belli değil o yüzden 2K ve üstü bana fazla geliyor kulaklık oturak vs alacağım daha.

Tercihen skatez 200 TL mouse ile 2K'yı geçmesin kısacası.
O zaman bunu öneriyorum.

Amazon yurt dışı ürünlerinde taksit seçeneği bulunmuyor arkadaşlar. Bizzat müşteri hizmetlerine sordum

Logitech balistik Ultimate ile ilgili ne düşünüyorsun 2200TL'ye ikinci el aldım ama ürün sadece doc istasyonu için kullanılıp ambalajı bile açılmamıştı.

Razer*

Baş parmak koyma yerini o şekilde sevmiyorum.

@SadeceYiğit bu 4 mousu kendi aralarında sıralar mısın? Nedenlerini de kısaca belirtirsen sevinirim belki bir şekilde taksitsiz alabilirim.
Vs.

@SF24

@KafadanKontak

Son düzenleme:
Amazon yurt dışı ürünlerinde taksit seçeneği bulunmuyor arkadaşlar. Bizzat müşteri hizmetlerine sordum

Baş parmak koyma yerini o şekilde sevmiyorum.

@SadeceYiğit bu 4 mousu kendi aralarında sıralar mısın? Nedenlerini de kısaca belirtirsen sevinirim belki bir şekilde taksitsiz alabilirim.
Vs.

@SF24

@KafadanKontak
M800 Ultra alın hocam aralarından.

Yahu arkadaş kızacağım şimdi bakın bir şeyi alın deyip geçiyorsunuz benim istediğim sorular dışında cevaplar veriyorsunuz ben bazı nedenlerden dolayı belli başlı fareleri seçiyorum ister ödeme ister iade vs. Gibi konuların Total'inde mouse seçiyorum sizlere soruyorum diyorum ki hangi mouse neden? Fareyi söyleyip nedeni anlatmıyorsunuz ya da farklı mouse öneriyorsunuz. Ben sonra böyle yazınca konuya cevap vermiyorsunuz.

Geri
Yukarı