2500 TL'ye AMD Tabanlı Sistem Toplama

Ben her siteden alışveriş yapmam, alışveriş yapmadığım siteyi de kimseye önermem.
Tek biryere bağlı kalmana gerek yok 2 veya 3 yerden toplamak bütçeni 100-150TL düşürüyorsa uğraşmaya değer, daha aşağısı için uğraşmam şahsen.

Aynen kardeşim öyle yapıcam, mesajlarınız için teşekkürler geceniz güzel olsun. @Azz @Silinen üye

Bu konuda teşekkürler.
Ekran kartı konusunda da yardımını alabilirmiyim. Sence bu kart nasıl fiyatı indirime girmiş dolar kuruna bağlı olarak?
R9 280 Gaming 3G GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

120-170 TL Ayırabilirim mesela.

R9 280 kullanıyorum gayet memnunum. Gta 5te high ayarlarda yüzümü kara çıkarmadı fakat bana sorarsanız r9 290 tavsiye ederim. Biraz bütçem olsa gözüm kapalı alırdım. Güzel karttır, uzun bir süre kafanız rahat olur.

Son düzenleme:
Genel olarak bir kaç kelam edeyim.

Benim fikrim; bir çoğunuz, bazı parçalara haketmediği ücretler ödüyorsunuz. 900 tl ekran kartı diyelim. 600 lira okan başka bir kart var. Bu 900 tl olan kart bana 300 tl performans farkı veriyor mu? Sadece 100 tl performans farkı varsa sırf biraz daha iyi oynayabilmek için verdiğiniz paraya değer mi?.

Yaklaşık 1 sene önce sistem topladım. Asus hd 7790 d2cu o.c ekran kartım var. Ben bu kartı 280 tlye almıştım. He 7850 o zaman 400 tl üzeriydi. O 400 tl olan kart bana o performans farkını vermiyordu. Bunu göz önünde bulundurmalısınız . 10 lira bütçe ayırdınız diye hepsini sisteme yatırmak zorunda değilsiniz "bence".

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı