2500 TL'ye FreeSync veya G-Sync Monitör Tavsiyesi

ilk başta başka bir monitör yazmıştın sanırım tasarımı hoşuma gitmişti, değiştirdin mi :)

Listede olmasa bile FreeSync özelliği manuel olarak Nvidia kontrol panelinden açılıyormuş,
Sadece test edilmediği için sanırım liste dışı şimdilik bunlar,
Çok emin değilim ama haklısındır belki de.

Bende bu yüzde tereddüt ediyorum, FreeSync olan monitörler de liste dışı bile olsa Manuel olarak açılıyormuş ama, ne kadar Stabil olur emin değilim doğrusu.

Kullananlardan görüş alırsan sıkıntı çıkmaz. Bende monitörüm listede olmamasına rağmen sadece 30-40 FPS arasında x2 Hz veriyor yani 35'e 35 yerine 70 veriyor. Ama her zaman değil arada 32-33Hz gibi değerler de veriyor. Geri kalan her şey normal. Monitörümün Freesync aralığının 30-144Hz olduğunu düşününce çokta bir problem değil. 30 FPS'e düştüğüm bazı MMORPG oyunlarının çok nadir kalabalık yerleri sadece. Ayrıca listede olmayan monitörler için geri bildirim sayfası açıldı Nvidia forumunda, bende geri bildirim yaptım. Belki de düzelecek :D

Kullananlardan görüş alırsan sıkıntı çıkmaz. Bende monitörüm listede olmamasına rağmen sadece 30-40 FPS arasında x2 Hz veriyor yani 35'e 35 yerine 70 veriyor. Ama her zaman değil arada 32-33Hz gibi değerler de veriyor. Geri kalan her şey normal. Monitörümün Freesync aralığının 30-144Hz olduğunu düşününce çokta bir problem değil. 30 FPS'e düştüğüm bazı MMORPG oyunlarının çok nadir kalabalık yerleri sadece. Ayrıca listede olmayan monitörler için geri bildirim sayfası açıldı Nvidia forumunda, bende geri bildirim yaptım. Belki de düzelecek :D

Evet o yüzden bende fikir almak istedim buradaki arkadaşlardan :)

Yani kral monitöre benziyor da,
ilk dikkatimi giriş Portları çekti yana koymuşlar kablolar kazma gibi yandan sarkacak mı yani,
arkaya daha uygun bir yere niye koymazlar anlamadım,
ben mi yanlış görüyorum yoksa.

Evet o yüzden bende fikir almak istedim buradaki arkadaşlardan :)

Yani kral monitöre benziyor da,
ilk dikkatimi giriş Portları çekti yana koymuşlar kablolar kazma gibi yandan sarkacak mı yani,
arkaya daha uygun bir yere niye koymazlar anlamadım,
ben mi yanlış görüyorum yoksa.
Yandakiler USB girişi ve Kulaklık çıkışı Technopat incelemiş bu monitörü izle bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yandakiler USB girişi ve Kulaklık çıkışı Technopat incelemiş bu monitörü izle bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Göz doktoruna ihtiyacım var :)
Gayet güzel monitör teşekkür ederim önerin için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı