2500 TL'ye Telefon Önerisi

joseph0

Hectopat
Yeni bir telefon alacağım. Bütçem 2500 TL. 5Z'yi 2300 TL falan olacak diyorlar ama ben daha yüksek bekliyorum. Sizce Türkiye'de ne kadardan satılır? bir de bu bütçeye uygun telefon önerisi yaparsanız sevinirim :)
Benim aklımdakiler:
Mate 10 Lite
P20 Lite
Mi Mix2

Son düzenleyen: Moderatör:
5Z o fiyata olmaz, Zenfone 4 bile o fiyatlara satışa çıktı, 5Z modelinin bu fiyata çıkacağını düşünmek mantıksız. Mate 10 almanı öneririm. Dediğin modeller arasından da Mi MIX 2 alınır. P20 Lite ve Mate 10 Lite orta seviye telefonlardır bu fiyatlara almak doğru değildir.

Huawei'nin Lite modellerini çok kırpılmış oldukları için önermiyorum. O fiyata S7 Edge alınabilir veya Mi Mix 2 alınabilir.
Neden bilmem ama Samsung u hala sevemedim. Mi Mix 2 nin de ön kamerası alt taraftaymış sanırım o da beni rahatsız etti açıkçası. Şuan Mate10 a daha sıcak bakıyorum.
5Z o fiyata olmaz, Zenfone 4 bile o fiyatlara satışa çıktı, 5Z modelinin bu fiyata çıkacağını düşünmek mantıksız. Mate 10 almanı öneririm. Dediğin modeller arasından da Mi MIX 2 alınır. P20 Lite ve Mate 10 Lite orta seviye telefonlardır bu fiyatlara almak doğru değildir.
Mate 10 a daha sıcak bakmaya başladım ama ithalatcı garantili olanlar 2500 tl. İthalatcı garanti bana ne gibi sıkıntı çıkarabilir?

İthalatçı servisler, distribütör garantilerine göre servis konusunda daha çok sıkıntı çıkarabilen servisler. Alacağın Mate 10 modelinin ithalatçı servisini araştır, telefon başına bir şey gelmezse pek takıntı edilecek bir durum yok. Bu fiyata Mate 10 alırdım şahsen ithalat garanti olmasına rağmen.

İthalatçı servisler, distribütör garantilerine göre servis konusunda daha çok sıkıntı çıkarabilen servisler. Alacağın Mate 10 modelinin ithalatçı servisini araştır, telefon başına bir şey gelmezse pek takıntı edilecek bir durum yok. Bu fiyata Mate 10 alırdım şahsen ithalat garanti olmasına rağmen.
Peki teşekkür ederim. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı