2500₺ ye kadar ekran kartı önerisi

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı alacağım ama son bir kere sormak istiyorum. Tercihim ne olmalı? Kendi fikrim olan NVIDIA 1050 Ti tercihim ama önerilerinizi bekliyorum. Sistemim bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olur da bir indirimden bir 5500XT ya da 1650S bulursanız alın çünkü 2500 liraya, daha birkaç ay önce bu kartları rahatlıkla alabilirdiniz. Bunun dışında ne alırsanız alın zarar derim ben.

Ekran kartı ile ne yapacağını yazsaydın.
Video edit camtasia ile bazen after effect belki genellikle Camtasia edit yapacağım.
Bence şöyle yapın eğer sabırlı iseniz daha ucuzlara inip 960 alıp ileriyi beklemeniz ya da makul bir fiyata bulursanız AMD tarafında RX 570 veya NVIDIA tarafında GTX 1060 veya 970 tercih edin.
Bu bilgisayar beni idare etsin diye böyle bir şeye kalkıştım yoksa 15.000 ₺ ye sistem dizecektim konumuza dönüyorum AMD'ye hiç ama hiç güvenmiyorum tercih etmelimiyim hiç bilmiyorum (RX570) NVİDİA 970'ide Googe'da göremedim aynı şekilde 1060'ıda Google'da göremedim
Olur da bir indirimden bir 5500XT ya da 1650S bulursanız alın çünkü 2500 liraya, daha birkaç ay önce bu kartları rahatlıkla alabilirdiniz. Bunun dışında ne alırsanız alın zarar derim ben.
Biliyorum ama o zamanda benim bütçem yoktu bu dedikleriniz çok pahalı şimdilik.

Video edit camtasia ile bazen after effect belki genellikle Camtasia edit yapacağım.

Bu bilgisayar beni idare etsin diye böyle bir şeye kalkıştım yoksa 15.000 ₺ ye sistem dizecektim konumuza dönüyorum AMD'ye hiç ama hiç güvenmiyorum tercih etmelimiyim hiç bilmiyorum (RX570) NVİDİA 970'ide Googe'da göremedim aynı şekilde 1060'ıda Google'da göremedim

Biliyorum ama o zamanda benim bütçem yoktu bu dedikleriniz çok pahalı şimdilik.
Acil iş yapacağım diyorsanız karaborsaya katlamak zorundasınız.

Geri
Yukarı