2505 TL (932$) Sistem Toplama

Garded

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar Ben Kendimce Bir Pc Topladım Ve Bu Bilgisayarla Oyunlarda Düşük FPS Alıcağımı Düşünmüyorum :) Her Türlü Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar Tavsiye Verebilirsiniz :)

Not: Parçaları Amazon.com'dan Topladım

Donanım Parçaları:

İşlemci: Intel Core i5-4690K Processor 3.5 GHz LGA 1150 BX80646I54690K

Anakart: MSI ATX DDR3 2600 LGA 1150 Motherboards Z97-G45 GAMING

Ekran Kartı: MSI Computen Graphics Cards GTX 960 Gaming 2G

Bellek: CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram

Kasa: NZXT Phantom 410 Mid Tower USB 3.0 Gaming Case - White

İşlemci Soğutucu: Corsair Hydro Series H105 Extreme Performance Liquid CPU Cooler CW-9060016-WW
(Sıvı Soğutma Tercih Ettim)

Güç Kaynağı: Corsair CS Series 750 Watt ATX Modular and Efficient Power Supply CS750M 80 Plus Gold Certified

Parçaları Türkiye'ye getirtmeyi düşünüyorsanız bildiğim kadarıyla anakartlar gelmiyor. Onu bilen bir arkadaş net bir bilgi verirse daha sağlıklı olacaktır. Psu olarakta 750 watt biraz abartı olmuş. İyi bir 500 wattlık psu işinize yarar diye düşünüyorum.

Evet biliyorum anakartlar Türkiyeye gelmiyor amazondan başka siteden alıcam onu evet haklısın 750 watt böyle bir sistem için çok ama 10 dolar fiyat farkı vardı arasında hem gold sertifikası %92 verim bunu tercih ettim ayrıca ilerde belki SLI'da yapabilirim belli olmaz o yüzden hazırladım şimdiden :)

@Silinen üye Hocam arkadaş sistemi amazondan toplayacağı için verdiğin sistemden daha iyi bir sistem toplanabilir. Çünkü ordaki fiyatlar daha uygun oluyor vatancomputere göre

Getirtebiliyor. Çünkü amazon sitesi gümrük için gerekli olan vergileri bizden kesiyor ve gümrüğe ödemesini yapıyor. Bununla ilgili sosyalde rehber var okuyabilirsiniz. Herhangi bir problem olmadan kapınıza kadar kargoyla gönderiyorlar.

Amazon, Türkiye'ye anakart göndermiyor. Ayrıca dediğim gibi bütün ürünleri getirmek mümkün değil. Gümrükte takılacak ve daha büyük bedeller ödeyip çıkaracaksınız. Yani size daha pahalıya mâl olacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı