2505 TL (932$) Sistem Toplama

Eğer ürünlerde problem çıkmazsa hepsi alınabilir. Sen gümrükte takılır dediğin için alınır dedim ben. Vergisi ödenen ürün neden gümrükte kalsın ki sonuçta

Daha Önce Eksenden alışveriş yapmadım nasıl bir site ?

Ayrıca Amazondaki MSI 960x 200 dolarken Eksende 291 dolar yani 200 tl fark yemiş oldu ekran kartı bu da bazı şeylerden kısmak demek olur

Yurt dışından ekran kartı getirmek en mantıklısıdır zaten. Benim yukarıda bahsetmek istediğim şey bütün sistemin daha hesaplı bir şekilde getirilemeyeceğiydi. Şirketler, (Vatan, Exa gibi) ürünlerin üzerine kar payı koydukları için biraz pahalı oluyor.

Evet anakart ve kasa gelmiyor Türkiyeye topladığım sistemdeki

Şimdi farkettimde neden direk kapıda ödeme yok kredi kartı istiyor ?

Selam ben kendimde bir sistem toplayacağım.Amazondan almak benimde aklıma yattı.Şimdi bu gümrüğe takılmayı kafam almadı kasa ve ana kart dışında her şey gelebiliyor mu? Gümrükte takılan varsa hangileridir? Birde bu vergi meselesi alışverişte kaç para olduğunu gösteriyor mu?

Amazon.com kredi kartı isteyince sıkıntı oldu bende vatazndan toplama karar verdim tabi bazı şeyleri kısmak zorunda kaldım bu sefer

Vatandan Toplayınca böyle oldu

Dosya Ekleri

• Pc toplama.png
    Pc toplama.png
    36,1 KB · Görüntüleme: 172
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı