250TL bandında kulaklık önerisi

Kaan GÜRSOY

Hectopat
Yer
İstanbul Büyükçekmece
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Önceden kullandığım Logitech G230 bozulduğu için bir süredir müzik yapmak için aldığım referans kulaklıkla idare ediyorum. Ancak padlerinin çok sert olması yüzünden hiç rahat bir tecrübe sunmuyor bana. Mikrofon kalitesi pek umrumda değil ancak uzun süreli kullanımda rahat ettirecek, fiyatı da 250TL bandını çok aşmayacak bir kulaklık arayışındayım. Zaten elimde ayrıca 3 adet kulaklık mevcut. Film izlemek ya da müzik dinlemek gibi bir gayem yok. Ancak 4-5 saat aralıksız Arma 3 oynadığım oluyor ve gelen seslerin nereden geldiğini, gelen aracın ne olduğu vs gibi durumlar benim için oldukça önemli. Birazda elf kulaklarına sahip olduğumu düşünürsek büyük padli ve rahat, bu bütçeyi çok aşmayan ve olabildiğince iyi ses veren bir kulaklık aramaktayım.
Başta da dediğim gibi mikrofonu olmasa bile olur zaten halihazırda ses kartım ve condenser mikrofonum var. Bu kriterlere uygun birkaç ürün araştırdığımda James Donkey markasına rastladım ama forumda pek olumlu karşılanmadığını fark ettim. Açıkçası sadece oyun oynamak adına alacağım için bu ürünü çok markacılık yapma peşinde değilim. İllaki Arctis olsun gibi bir beklentim yok. Zaten bütçem de ortada. Artık her arma oyununun ardından kulaklarımı aldırmak istemiyorum o kadar :) şimdiden teşekkürler.

Çoğunlukla PUBG, R6 Siege oynayan arkadaşıma arıyorum ben de 250 TL bütçe için. Corsair HS35 hakkında çok sayıda olumlu yorum var ama fiyatı son 2-3 ayda baya bir arttı, bütçeyi aşıyor. Şöyle bir haftasonu indiriminde 250'ye inse direkt alacağız. Takip etmenizi öneririm, İncehesap'ta Cuma indirimlerinde inerse alabilirsiniz.

Geri
Yukarı