250TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Wystari

Hectopat
Arkadaşlar 250TL'lik bir oyuncu kulaklığı arıyorum. İlgimi çeken ürünler: CMStorm Ceres, Asus Cerberus, Logitech G230.
Sizde tavsiye- önerilerinizi söyleyebilirsiniz, teşekkür ederim.

Sakın g430 yada g230 alma hayatımda kullandığım en kalitesiz kulaklık.Kulakların küçük ise razer kraken pro alabilirsin gayet güzeldir.

ASUS Cerberus'a bakmanı tavsiye ederim. Dışarıdaki gürültüyü sıfıra indiriyor ve yastıklar gerçekten kaliteli. Ama aşırı bir ses istiyorsan başka kulaklıklara bakabilirsin. Şahsen ben kullanıyorum ve memnun kaldım.

Sakın SteelSeries Siberia almak gibi bir hata yapmayın. İmkanınız varsa Amazon'a yönelin.
@CpLScarlet G230'u bilmem ama G430 gayet kaliteli.
Neresi kaliteli 3.ayında kulaklığı mecburen sattım iç kısımları sararmaya başladı ve o kadar derin yapmışlar ki kulaklarım içinde kayboluyor ses kaliteside o kadar iyi değil ama mikrofonu cidden kaliteli.

Arkadaşlar şu an 3 seçeneğim var. Klavye , Mouse+pad, ya da kulaklık alacağım. Sadece birini almam lazım ve hangisinin daha önemli olduğunu çözemedim. Daha çok moba oyunlar oynuyorum. Klavye alırsam G105, mouse alırsam G402+ Qck+ alacağım. Kulaklığa hala karar veremedim, şu an Technopat'ın Cerberus incelemesini izliyorum ona göre karar vereceğim. Sizce hangi ekipman daha önemli şu açıda.

Arkadaşlar şu an 3 seçeneğim var. Klavye , Mouse+pad, ya da kulaklık alacağım. Sadece birini almam lazım ve hangisinin daha önemli olduğunu çözemedim. Daha çok moba oyunlar oynuyorum. Klavye alırsam G105, mouse alırsam G402+ Qck+ alacağım. Kulaklığa hala karar veremedim, şu an Technopat'ın Cerberus incelemesini izliyorum ona göre karar vereceğim. Sizce hangi ekipman daha önemli şu açıda.
Razer kraken pro al bence kulakların küçük ise.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı