27" 144 Hz üstü monitör tavsiyesi

Kgngksnn

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus PRIME A520M-K
Ryzen7 5700G
MSI RX 6700 XT
2x8 GB XPG Adata Gammix D30 RAM
Performax 650W 80+ PSU
Meslek
Quality
Merhaba arkadaşlar, bugün itibarıyla monitör almaya karar verdim. Aralık ayında şok markete gelen ASUS IPS monitör indiriminden bir haberdim alamamıştım şu an için yine aynı markette satılan twisted mind markalı 24inch 180Hz VA panel olan monitoru almaya niyetliyim. VA panel olması içime sinmediği için bir de almışken iyisi olsun diye düşündüğümden başlıkta belirttiğim özellikte bir ürün almayı istedim öneriniz varsa değerlendireceğim arkadaşlar bu özelliklerde monitörün fiyatı ne kadar bilmiyorum. En fazla 5000 bütçe ayırabilirim. Teşekkürler şimdiden.

Not ekran kartı RX 6700 XT 2K mı 1080p mi tercih edilmeli?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, bugün itibarıyla monitör almaya karar verdim. Aralık ayında şok markete gelen ASUS IPS monitör indiriminden bir haberdim alamamıştım şu an için yine aynı markette satılan twisted mind markalı 24inch 180Hz VA panel olan monitoru almaya niyetliyim. VA panel olması içime sinmediği için bir de almışken iyisi olsun diye düşündüğümden başlıkta belirttiğim özellikte bir ürün almayı istedim öneriniz varsa değerlendireceğim arkadaşlar bu özelliklerde monitörün fiyatı ne kadar bilmiyorum. En fazla 4500 bütçe ayırabilirim. Teşekkürler şimdiden.

ASUS, ViewSonic gibi markalar iyidir.

Yükseklik ayarı özelliği ve IPS panel bence olmazsa olmaz ve kullanımı önemli ölçüde etkileyen şeyler. O nedenle bütçeniz doğrultusunda HP X27, Acer Nitro XV272S, ViewSonic XG2705 modellerine bakmanızı öneririm. Benim tercihim sırasıyla ViewSonic, Acer, HP şeklinde olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı