27" 144Hz monitör önerisi

Bütçe
2200
27" ViewSonic VX2718-P-MHD - Specifications
Kimse buradaki verilere bakmıyor. Sadece IPS panel ve tazeleme hızına bakıp yorumluyor. Renk gamı değerlerine bakmamak, yoksa bile RTİNGS, HardwareUnboxed, Technopat incelemelerine bile bakılmıyor. 8bit %75 ARGB bir monitör ile %90 ARGB bir monitörün gösterdiği renkler bir olmayacaktır.

1. Monitöre o konu hakkında yorum yaptım ve Asus'u önerdim. 27" istiyor arkadaş.

Tükendi diyor. İlk monitör 2800 TL.
evet tükendiği için yeniden o monitörü göndermediler dedim ya o monitör vardı bende.
bütçe yazıyor aslında 2200 tl
teşekkür ederim öneriler için listeme alacağım
0.5 ms olmasındansa önceliğim 27'' olması olur büyük ihtimalle
bu sondaki 4ms kullandınız mı veya tanıdğınız bir kullanan var mı baya ilgimi çekti
@LaMorte Her şeye üzgün atmak yerine yanlışımzı söyleseniz ne oluyor? İyisi varsa siz önerin lütfen.

Hocam renk canlılığı bakımından çok iyi değil ama siz 27" dediniz diye iyileri toplamaya çalıştım. Ben bunu tercih ederdim hocam:https://www.hepsiburada.com/asus-tu...eesync-full-hd-curved-monitor-p-HBV00000P2Q99
fiyatı bir tık beni aşar
Monster'ın paneli oldukça güzel duruyor. Kalite olarak etrafımda kullanan olmadığı için bilmiyorum ancak kağıt üzerinde rakipsiz duruyor. Yine de alternatif olarak şunu sunabilirim:
Asus Tuf'larda ölü piksel olduğunu duymuştum.
Güzel bir monitör ama sanki aldığımda sırf samsung olduğu için ekstra 300 400 tl vermiş gibi hissedeceğim sizce bu fiyatı karşılayacak diğer monitörlerden farkı özelliği var mı
27" ViewSonic VX2718-P-MHD - Specifications
Kimse buradaki verilere bakmıyor. Sadece IPS panel ve tazeleme hızına bakıp yorumluyor. Renk gamı değerlerine bakmamak, yoksa bile RTİNGS, HardwareUnboxed, Technopat incelemelerine bile bakılmıyor. 8bit %75 ARGB bir monitör ile %90 ARGB bir monitörün gösterdiği renkler bir olmayacaktır.
Verdiğiniz bilgi için teşekkürler

Son düzenleme:
bütçem yetmiyor maalesef
😁
😁
valla hocam 1600tlye önceden alıp şimdi 2300 vermek koyar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı