27" 144Hz monitör tavsiyesi

Ozann7

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese merhaba yeni bir monitör almak istiyorum, aradığım özellikler 27 inc, 144 Hz, 1ms olması. Verebileceğim maksimum fiyat 2000 veya 2000 civarı. Tam olarak teknik detaylara hakim değilim ( yani hangi marka iyidir, hangisi kalitelidir, hangi marka sadece monitör üretir vb.) bu sebeple yeni bir monitör alırken hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum. MSI almak istiyordum fakat fiyatları çok arttı bu sebeple AOC veya ASUS'a bakıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1080p'de 27 inch yakından bakıyorsanız pikselleşme ve boyun ağrılarına sebep olabilir.

60-70CM'den daha fazla mesafeden bakıyorum diyorsanız bunu öneririm;

Bakmıyorsanız bunu öneririm;

Herkese merhaba yeni bir monitör almak istiyorum, aradığım özellikler 27 inc, 144 Hz, 1ms olması. Verebileceğim maksimum fiyat 2000 veya 2000 civarı. Tam olarak teknik detaylara hakim değilim ( yani hangi marka iyidir, hangisi kalitelidir, hangi marka sadece monitör üretir vb.) Bu sebeple yeni bir monitör alırken hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum. MSI almak istiyordum fakat fiyatları çok arttı bu sebeple AOC veya ASUS'a bakıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Hem 27 inç Hem 165 hz hemde 0.5 ms

TN PANEL AMA DEĞER BENCE

Yeni konular

Geri
Yukarı