27 için 2K ASUS monitör tavsiyesi

Bütçe
20000

IEJDERI

Hectopat
Monitör
ASUS
Oyun ve film aktif kullanıyorum ve sistemim komple ASUS ROG oldugundan sadece ASUS monitör bakıyorum.
Modelleri çok karışık hangisini almak mantıklı anlayamadım.

Bütçe 20,000 limit.
Özellik açısından 2K olur üzeri olur 144Hz olur üzeri olabilir yani buzamanda bunların altı alınmaz tabii.

Ebat olarak benim gözümün alıştığı 27 inç.

Panel olarak VA olabilir IPS olabilir Curved olabilir düz olabilir fark etmez.

Sadece özellik aşısından ve 3090 ekran kartının hakkını verecek bir monitör istiyorum.

Kullanan ve anlayan varsa bilgi istiyorum.

Hocam 4k 144hz alabilirsiniz veya arkadaşın attığı gibi 2k 240hz alabilirsiniz. Önceliğinizin ne olduğunu belirtin.

Hocam 4K 144Hz alabilirsiniz veya arkadaşın attığı gibi 2K 240Hz alabilirsiniz. Önceliğinizin ne olduğunu belirtin.

Önceliğim oyun ve film yazmıştım.

Başta Samsung G7 modeli alacaktım ama sonra diğer ekipmanlar ASUS oldugu için aynı markadan devam edim dedim.

Bu sizin attıgınız modelleri bir inceleme videoları varsa bir bakacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önceliğim oyun ve film yazmıştım.

Başta Samsung G7 modeli alacaktım ama sonra diğer ekipmanlar ASUS oldugu için aynı markadan devam edim dedim.

Bu sizin attıgınız modelleri bir inceleme videoları varsa bir bakacağım.
Hocam film için çözünürlük oyun için hz gerekli oluyor. Çok kafa karıştırıyorsunuz.

2K film için yeterli bence oyun tarafında da Hz yüksek olacak o zaman şunu öneriyorum.

Hocam ASUS'un XG27aqm 0, 5ms fastıps 270Hz ve 2K çözünürlüğe sahip sağlam bir monitörü.

Hocam ASUS'un XG27aqm 0, 5ms fastıps 270Hz ve 2K çözünürlüğe sahip sağlam bir monitörü.

Gözden kaçırmışım bunu bak.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı