27 inç 1080p monitör alınır mı?

Bütçe
5000
3060 12 GB

olmaz dediniz diğerleri olur diyor? kime inancam?
Aslında olur. Monitörün çok dibinden bakmayın. Olmaz deme sebebim monitöre çok yakın olursanız pikselleri görme ihtimaliniz var. Ekranla aranızda 50cm falan olacaksa 27 inç de olur. Curved seçebilirsiniz daha güzel oluyor bence.

Aslında olur. Monitörün çok dibinden bakmayın. Olmaz deme sebebim monitöre çok yakın olursanız pikselleri görme ihtimaliniz var. Ekranla aranızda 50cm falan olacaksa 27 inç de olur. Curved seçebilirsiniz daha güzel oluyor bence.
Tamam. O zaman 27 inç seçicem. Peki VA ile IPS arasındaki fark ne de IPS tercih edin diyorsunuz? Bir de kavisli olunca daha rahat mı görürüm daha zor mu?

Herkese merhaba! Başlıkta gördünüz zaten. 27 inç 1080p monitör alınır mı? Masamın eni 75 cm. Şunun için soruyorum, ekran büyük olduğu için 1080p biraz bulanık mı olur? Ona göre 24 inç tercih edeceğim. Ayrıca bir sorum daha. IPS mi yoksa VA mı tercih etmeliyim? Bir de son olarak hangi monitörü önerirsiniz? Masamın enini söyledim zaten, Max 5000 lira bütçem var.

Hepsi de kötü. Alınmaz. En alttaki de kusurlu.

Tamam. O zaman 27 inç seçicem. Peki VA ile IPS arasındaki fark ne de IPS tercih edin diyorsunuz? Bir de kavisli olunca daha rahat mı görürüm daha zor mu?
Bu bütçede curved monitör alma.

3 adet monitör linki attım. Birisi amazon.com olarak gözükmüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı