27 inç monitöre 1080p yeterli mi?

aliyilmazx

Centipat
Herkese merhaba. Soru başlıktaki gibi. Oynayacağım oyunlar hikayeli oyunlar ve CS:GO Valorant gibi rekabetçi oyunları ve aklıma bazı sorular takıldı diyorlar ki pikselleri sayıyorsun. Gerçekten doğru mu? Ben 30-50 cm uzaktan bakıyorum herhangi bir göz ağrıtma, pikselleri sayma durumu olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok dibinde değilseniz problem yok ki zaten 30-50 cm yazmışsınız problem olmaz.

Hocam ama sadece Valorant CS vs. oynuyorsanız 24 alın çünkü saha küçük bir alanda gözünüz ile daha kolay kontrol sağlarsınız.

Herkese merhaba. Soru başlıktaki gibi. Oynayacağım oyunlar hikayeli oyunlar ve CS:GO Valorant gibi rekabetçi oyunları ve aklıma bazı sorular takıldı diyorlar ki pikselleri sayıyorsun. Gerçekten doğru mu? Ben 30-50 cm uzaktan bakıyorum herhangi bir göz ağrıtma, pikselleri sayma durumu olur mu?
2k dandik paneldense 1080p kaliteli panelli ürünü tercih ederdim.

kesinlikle doğru değil , pixel saymıyorsun.

ekran kartınız desteklemiyorsa 1080p de devam edin. yeni bir ekran kartı alacaksanız 2k monitör ve ekran kartı (rx 6700 xt vb ) geçebilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı