27 inç monitöre 1080p yeterli mi?

aliyilmazx

Centipat
Herkese merhaba. Soru başlıktaki gibi. Oynayacağım oyunlar hikayeli oyunlar ve CS:GO Valorant gibi rekabetçi oyunları ve aklıma bazı sorular takıldı diyorlar ki pikselleri sayıyorsun. Gerçekten doğru mu? Ben 30-50 cm uzaktan bakıyorum herhangi bir göz ağrıtma, pikselleri sayma durumu olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle doğru değil, pixel saymıyorsun.

Ekran kartınız desteklemiyorsa 1080p de devam edin. Yeni bir ekran kartı alacaksanız 2K monitör ve ekran kartı (RX 6700 XT vb ) geçebilirsiniz.

Tamamdır hocam yarın mağazaya gidip bakarım 27 inç 1080P'ye bakarım beğenmezsem 2K bulmaya çalışırım yoksa 24 inç alır gelirim teşekkürler.

Tamamdır hocam yarın mağazaya gidip bakarım 27 inç 1080P'ye bakarım beğenmezsem 2K bulmaya çalışırım yoksa 24 inç alır gelirim teşekkürler.

Yeni 27 1080p alacaksanız, yaklaşık 1 hafta önce Acer XV27s aldım, IPS panel 165 Hz çok iyi ghostingi, ölüpixeli bulutlanması olmayan bir monitör, alırkan Lenovo ASUS ve Dell gibi rakiplerini araştırdım ve Acer'ı aldım. Hem fiyat hem özellikler olarak diğerlerinden daha iyi. Listeniz de mutlaka yeralmalı 1080p ile 2K arasında 2000-2500 TL fark var.

27" 1080p kullanıcıları çökmüş. Git gör zaten beğenmezsin. Galaxy Ace ile benzer piksel yoğunluğu var.

m_samsung-galaxy-ace-1.png

27" 1080p kullanıcıları çökmüş. Git gör zaten beğenmezsin. Galaxy Ace ile benzer piksel yoğunluğu var.

Eki Görüntüle 1699596
Bu kadar abartmaya , yanlış yönlendirmeye gerek yok.Binlerce kişi 27 inch mönitörü 1080p kullanıyor. Gözleriniz fazla hassas yada sorunlu olabilir

O zaman memnun olan binlerce kişinin gözleri sorunlu , ben de olduğu gibi, astigmatım da var , yakın uzak sorunum da
Binlerce kişi mutlu, onbinler ise mutsuz. Ben kazanırım.

Şaka maka, cevabımın amacı sizin olayı "binlerce" kişiye dökmeniz. Hangi bin diye sorarlar insana. Mutlu olan var mutsuz olan var.

Geri
Yukarı