2700 TL ikinci el ekran kartı önerisi

Bütçe
2700
NVIDIA da kusursuz değil, ben 6600 kullanmaktayım hiçbir problemle karşılaşmadım.

Doğrudur, o kadar uğraşmama rağmen grafik sorunlarını çözemeyince daha 3 ay bile kullanmadığım sıfır toplamış olduğum 6700 ve Ryzen 5600 AMD sistemi sattım. Yani ben artık AMD'ye bulaşmam. Alana saygı duyarım, elimden gelen yardımı yaparım.

Doğrudur, o kadar uğraşmama rağmen grafik sorunlarını çözemeyince daha 3 ay bile kullanmadığım sıfır toplamış olduğum 6700 ve Ryzen 5600 AMD sistemi sattım. Yani ben artık AMD'ye bulaşmam. Alana saygı duyarım, elimden gelen yardımı yaparım.
Yaşadığınız durum için üzüldüm hocam, ancak sizin sorun yaşamanız herkesin sorun yaşaması demek değil, ancak ön yargınız konusunda suçlu sayılmazsınız, bende sıfır olarak aldığım bir bilgisayarda bu kadar problem yaşasam bende ön yargılı olurdum.

Güncel olarak 5600XT kullanıyorum l. Sıkıntılı bir kart olduğu söyleniyor ama ben aldığım adama en az 1.5 saat oyun testi yaptirdim ve sıkıntı çıkmadığını görünce aldım. 5600 alacaksanız çok dikkatli olmanız lazım. 2700e NVIDIA'da 1660 Ti'dan daha güncel ve sıkıntısız bulacağınızı sanmam.

Güncel olarak 5600XT kullanıyorum l. Sıkıntılı bir kart olduğu söyleniyor ama ben aldığım adama en az 1.5 saat oyun testi yaptirdim ve sıkıntı çıkmadığını görünce aldım. 5600 alacaksanız çok dikkatli olmanız lazım. 2700e NVIDIA'da 1660 Ti'dan daha güncel ve sıkıntısız bulacağınızı sanmam.
EVGA Geforce GTX 1080 buldum. Kullanılır mı? 500W PSU sorun çıkarır mı?

Evet eski biliyorum ancak performans açısından hoşuma gitti. 2060 Super gücünde diyebilir miyiz?

Daha çok 2060 ekran kartına yakın. Isınma seviyesine ve o ısıya kaç fan hızı ile ulaştığına dikkat edin.

Geri
Yukarı