Sıfır PS4 alınır mı?

Merhaba yurtta kalıyorum. İnternet hızım 3 Mbps civarında. Series S 11bin civarında sıfır PS4'te öyle. İkisinin arasında kaldım. Series S alırsam oyun indirmem örneğin Forza neredeyse 2-3 gün sürüyor. GTA 5 indirsem o da öyle. PS4 alsam saça bir karar olur mu? İnternetim çok düşük çünkü. Sıfır Slim 500GB.

Kanka PlayStation özel oyunları on numara eğer PS özel oyunlarını oynarım akar giderim diyorsan PlayStation al kesinlikle. Bildiğim kadar Xbox bazı oyunlarını PlayStation a getirecek.

2. el PS4 daha mantıklı olur sanki. Ben şahsen exclusive oyun oynamak istediğim için PS4 tercih ederdim fakat asla sıfır olarak alınmaz. 2. elden al, bilgisayarcılardan CD falan da alırsın veya kiralarsın işin bitince de satarsın.

Herkes yıl 2025 PS4 alınır mı? Falan demiş de, ben de arada kaldım kanka.
Onu soranlardan biriyim ben mesela ama elimde Series S gibi yeni nesil bir konsol var. PS 5'e çıkıp PS4'te olmayan exc. nerdeyse yok ve yakın zamanda exc. gelmicek gibi ondan PS5 yerine PS4 alsam yeterli olur mu diye sormuştum aslında. Yani demek istediğim PS 4 ve Series S arasında exc. oyun falan boş laf, arada direk nesil farkı var.
Xbox daha mantıklı. PS4 fifa 24 bile oynatmıyor şu dönemde.
Hocamın da belirttiği gibi exc. denilen oyunlar hariç XBOX One'dan hiçbir farkı yok, yani eski bir cihaz. FC 24 bile oynatamıcak kadar eski. (21-22 görünümlü oyundan bahsetmiyorum reel FC 24 görünümü, şu yeni nesilde olan 😂)
Not: Yok ben nesil falan anlamam PS 4'e çıkan x isimli exc. oyunu oynamam lazım gerekirse GTA 6'dan bile feragat ederim o oyun için diyosan o ayrı.
Not ve Temenni: Bence herkes mutlaka PS ve XBOX için en güncel konsola sahip olmalı ve iki cihazın da tüm nimetlerinden faydalanmalı, Umarım hem PS 5 hem Series X'li günleriniz olur hocam.

Merhaba yurtta kalıyorum. İnternet hızım 3 Mbps civarında. Series S 11bin civarında sıfır PS4'te öyle. İkisinin arasında kaldım. Series S alırsam oyun indirmem örneğin Forza neredeyse 2-3 gün sürüyor. GTA 5 indirsem o da öyle. PS4 alsam saça bir karar olur mu? İnternetim çok düşük çünkü. Sıfır Slim 500GB.

Series S daha yeni ve iyi olacaktır. Ancak PS4 exclusive oyunlarını oynamak istiyorsanız PS4 alın tabii ki. 1-2 yıl oynadıktan sonra satıp PS5 alırsınız internet yavaş olduğu için PS4 öneririm oyunların CD versiyonunu alıp oynarsınız.

Geri
Yukarı