28.000 TL Laptop Önerisi

Bütçe
28000TL

DocPill

Hectopat
Herkese merhaba, üniversitede makine mühendisliği okuyacak birisi için mühendislik ve oyun laptopu arıyoruz. Bütçe 28K, sessiz çalışan ve ısınma sorunu olmayan bir şey önerebilirseniz memnun oluruz.

Herkese merhaba, üniversitede makine mühendisliği okuyacak birisi için mühendislik ve oyun laptopu arıyoruz. Bütçe 28K, sessiz çalışan ve ısınma sorunu olmayan bir şey önerebilirseniz memnun oluruz.

Bu laptop işinizi çok rahat görecektir laptop alırken 3050 bence tercih etmeyin VRAM yetersiz geldiği için yüksek ayarlarda düşük FPS veriyor.

Herkese merhaba, üniversitede makine mühendisliği okuyacak birisi için mühendislik ve oyun laptopu arıyoruz. Bütçe 28k, sessiz çalışan ve ısınma sorunu olmayan bir şey önerebilirseniz memnun oluruz.

Murat arkadaşımızın attığı laptopu benim attıgımdan daha önce öneririrm bende onu atacaktım fakat bulamadım HP Victus daha iyi TUF Gaming A15 ısınma sorunu vardı ama gelen yeni serilerde o proglem yok fakat yine de HP Victus bu fiyata alınabilecek en iyi laptoptur.

Bu laptop işinizi çok rahat görecektir laptop alırken 3050 bence tercih etmeyin VRAM yetersiz geldiği için yüksek ayarlarda düşük FPS veriyor.

Murat arkadaşımızın attığı laptopu benim attıgımdan daha önce öneririrm bende onu atacaktım fakat bulamadım HP Victus daha iyi TUF Gaming A15 ısınma sorunu vardı ama gelen yeni serilerde o proglem yok fakat yine de HP Victus bu fiyata alınabilecek en iyi laptoptur.
Teşekkürler, bizde ilk A-15'i gördük de, daha iyisi var mıdır diye sormuştuk, HP Victus ikinizin de dediği gibi daha iyi gibi. Başka daha iyi öneri gelmezse alabiliriz.

V20.4 ya da bu da bakılabilir:

Çok büyük bir sıkıntı değil hocam bilgilendirme olsun diye söyledim , şu videodan bakabilirsiniz nasıl bir şey olduğuna.
Hee, bende donanımsal bir şey sanıyordum, tamamdır bu hiç sıkıntı olmaz, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.
V20.4 ya da bu da bakılabilir:
HP Victus'u alacağız gibi, yine de teşekkürler.

Geri
Yukarı