Supercell canlı desteğe nasıl ulaşılır?

Son düzenleme:
Evet, inanmıyorsanız destek ekibine sorabilirsiniz veya iki tık uzağınızda olan tarayıcıdan araştırabilirsiniz, iyi günler.

Tamamdır hocam, izlediğim büyük bir YouTube kanalıda aynı şeyi söyledi.
Hocam satın alım faturası sadece mail olarak mı geliyor yoksa istediğim zaman Google hesabı ayarlarından da görebiliyor muyum?

Hocam alt tarafı altın bilet alacaksanız, noterde tapu devri yapmıyorsunuz.

Tamam tamam hocam merak etmeyin daha sorum yok, bilmeyince böyle oluyor mazur görün.

Hocam desteğe yazdım, cevap bekliyorum.

Hocam destek ulaştı, ancak hesap doğrulaması yüzünden geri alınamayacağını söylediler.
Clash of Clans ve Clash Royale'i tanıdıklardan halledeceğim ama Brawl Stars kaldı, hesap satın almayı düşünüyorum var mı bildiğiniz güvenilir site?

Hocam destek ulaştı, ancak hesap doğrulaması yüzünden geri alınamayacağını söylediler.
Clash of Clans ve Clash Royale'i tanıdıklardan halledeceğim ama Brawl Stars kaldı, hesap satın almayı düşünüyorum var mı bildiğiniz güvenilir site?

Son düzenleme:
Hesabı çalan kişi 2 adımlı doğrulamayı açtığı için geri alamamışsın, hesap satın alma muhabbetine hiç girme, güvenilir siteler var fakat burada satıcı önemli ve her satıcının ne kadar güvenilir olduğu tartışılır, sıfırdan başlamanı öneririm satın alım yapmanı gerektirecek bir durum yok hesabını zamanla geliştirirsin.

Hesabı çalan kişi 2 adımlı doğrulamayı açtığı için geri alamamışsın, hesap satın alma muhabbetine hiç girme, güvenilir siteler var fakat burada satıcı önemli ve her satıcının ne kadar güvenilir olduğu tartışılır, sıfırdan başlamanı öneririm satın alım yapmanı gerektirecek bir durum yok hesabını zamanla geliştirirsin.

Tamamdır hocam çok sağ olun buraya kadar yardımcı oldunuz kendinize iyi bakın iyi günler dilerim...

Hocam artık son sorum bu size,
Mesela bir ID hesabı var ve bu hesap Brawl Stars'a ve Clash of Clans'a bağlı ben bu oyunlardan birinde e-posta değiştir dediğim zaman, bu işlemi yaptığım oyunun mu e postası değişir yoksa bağlı olan bütün hesapların mı değişir?

Son düzenleme:
Önemli olan burada maildir, Supercell'in tüm oyunlarını tek bir maille oynayabilirsiniz. Eğer ki mail değiştirecekseniz bu herhangi bir oyun olsun fark etmiyor Clash of Clans'da değiştirirseniz diğer oyunlarda da giriş yaparken yeni mailinizi girmeniz gerekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı