28 Mayıs seçimi gece sonuçlanır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, seçime 2 gün kaldı ve aklımda minik sorular var. AKP'nin bakanları vesaire seçim sonuçlarını 2. turda daha hızlı alacağımızı söylüyor. Ben ise muhtemel olarak 1 günü kesin olarak geçecek gibi geliyor itirazlar olsun başka olaylar olsun.

Sizce seçim yapıldıktan sonraki gece yine uykusuz oturup bekleyecek miyiz? Ne oluyor ne bitiyor diye takip etmek yordu artık.

Hocam hem benim geleceğim için hem ülke için çok önemli bir seçim. Kafamı koysam bile uyuyabileceğimi sanmıyorum.

Hocam hem benim geleceğim için hem ülke için çok önemli bir seçim. Kafamı koysam bile uyuyabileceğimi sanmıyorum.

Boşuna stres yapma rahatla. Erdoğan kazanacak yapacak hiçbir şey yok, bu saatten sonra dönmez bu maç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşuna stres yapma rahatla. Erdoğan kazanacak yapacak hiçbir şey yok, bu saatten sonra dönmez bu maç.
Biz yavaştan amelelik yapmaya başlayalım o zaman yurt dışında okumak hayal olacak.

Hayır. Kazanacağız. Umudunu kesme. Gidip de yatma derim. Anlık olarak takip etmen daha iyi olur. Olur da en kötü ihtimal gerçekleşirse en azından bu rezil haberi sindirmeye vaktin olur. Ama kazanacağız rahat ol.
Ah ah..

Hayır. Kazanacağız. Umudunu kesme. Gidip de yatma derim. Anlık olarak takip etmen daha iyi olur. Olur da en kötü ihtimal gerçekleşirse en azından bu rezil haberi sindirmeye vaktin olur. Ama kazanacağız rahat ol.
Evet kazandık Allah'a şükür.

Yanlış. Sadece kazandığınızı sanıyorsunuz. Halbuki herkes kaybetti. Ama partizanlık yapmaya devam et yakın bir gelecekte kimin kaybettiği kimin kazandığı daha da net şekilde belli olacak.
Ülkeyi ter*rle birlikte hareket edenlere vermedik çok şükür. Kimse kaybetmedi kazandık. Bu enflasyon düşsün. İnşallah düzlüğe çıkacaz gene.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı