2800 TL Sistem Önerisi

NebiBeyhan

Centipat
Kasa: Deep cool matrexx 30.
Anakart: MSI A320M-A Pro 3200MHz(OC)
İşlemci: AMD Ryzen 3 1200.
Ekran kartı: MSI GeForce GT 1030 Aero ITX.
RAM: XPG 8 GB Gammix D10.
HDD: WD 1 TB Blue 7200 RPM.
PSU: High Power ak HPE-500BR-A12S 500W 85+ Bronze aktif PFC ATX.

2.750, 91 TL yapıyor sizce iyi mi kasaya anakart sığarmı hava akışı nasıl olur?

GTA V düşük ayarlarda.
CS:GO düşük ayarlarda.
Apex düşük ayarlarda.
PUBG düşük ayarlarda
Kaç FPS alır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu saatten sonra GT 1030 alınamaz diye düşünüyorum. Onun yerine R3 3200G alınıp, ileride direkt olarak ekran kartı takmak daha iyi olur. R3 3200G ile GT 1030 arasında fark yok denecek kadar az ve en azından eski ekran kartını elden çıkartma gibi bir derdin olmaz.

Son düzenleme:
Estağfurullah. TX powermax aynı şekilde berbat bir ürün. Yüke girince kapanacak, sıkıntı yaratacak. Böyle oyun sistemlerinde kullanılmaz ama ofis işlerinde kullanılacak sistemleri iyi idare eder. @Lyrax52 daha demin övdünüz ama mesajı beğenmediniz :(

Hangi mesajı hocam? Eğer bu mesaj ise beğendim 😉😉.
Estağfurullah. TX powermax aynı şekilde berbat bir ürün. Yüke girince kapanacak, sıkıntı yaratacak. Böyle oyun sistemlerinde kullanılmaz ama ofis işlerinde kullanılacak sistemleri iyi idare eder. RX 570 73 derece normal mi? - Technopat Sosyal @Lyrax52 ekledim :)

Hocam galiba mesajı düzenlediniz, fark etmemişim. Bu şey gibi oldu. 95 ortalama getirse oğluna PC alacak babanın, oğlunun 95 ortalama getirip sadece aferin deyip alnından öpmesi gibi oldu.

Çok daha iyi bir sistem ama PSU konusunda emin olamadım onu belirteyim.

Kuzenimin PC'yi satıp ona almayı düşünüyorum bu açıdan oyunlarda nasıl FPS değerleri verir hava akışı iyi midir?

Geri
Yukarı