2900 TL PC toplama Vatan Bilgisayar skandalı

Söğütözü böyle. Bana da Cooler Master Sniper Storm kasa kazıkladı. Satıp 500R alana kadar ne çektim o kasadan. Aşırı rezil kablo saklaması vardı. Montajı yapan abiyle muhabbet ediyordum. Dedim 9590 nasıl işlemci falan dedi onlar çok güç tüketiyor 1000W PSU lazım demişti. :( Vatan Bilgisayar çalışanlarına güvenmeyin. Eryaman mağzasındakiler daha iyi şayet ama genllikle satamadığı ürünleri kitlemeye çalışıyorlar.

Kim gidip 280X parasına 280 alacak ? İşte ayak üstü birilerine kitleyebilirse şansına. Bunlar hep stok eritme çabası. :(
Bende yakın zamanda. pc toplayacagımda. vatan computer'da adamların. toplayışını seyrede biliyormuyuz?

Sizin topladığınız sistem baştan bir skandal. Ekran kartında, anakartta ve işlemcide para iadesi yaparlarsa bu sistemi alın. Bütçenize denk gelecektir.
vatan pc.png
eksen.png

bence en iyisi, bilgisayar toplarken. kendin parçaları alacaksın. (internetten veya kendin gidip) evine getirip rahat rahat toplayacaksın. hem kafana girende olamaz rahat rahat topla.

Yabancı forumlarda gayet önerilen bir marka. Buraya MSİ veya ASUS kartlarda çıkan sorunları da yazabilirim. Her marka/modelde sorunlar çıkabilir. Asrock gayet iyi bir marka. Dikkat edersen Recep Baltaş yorum yapmayıp konuyu kilitlemiş eğer bir sorununu bilse oda yazardı. Z97 Extreme 4 gibi müthiş F/P ürünleri var. TomsHardware'dan Smart Buy ödülünü almış bir anakart. Bir firmayı kötülemeden önce biraz araştır ve her okuduğuna inanma.

Skandal dediğin sisteme 23 inç IPS monitör ve GTX 970 sığdırdım biraz saygı.

Yabancı forumlarda gayet önerilen bir marka. Buraya MSİ veya ASUS kartlarda çıkan sorunları da yazabilirim. Her marka/modelde sorunlar çıkabilir. Asrock gayet iyi bir marka. Dikkat edersen Recep Baltaş yorum yapmayıp konuyu kilitlemiş eğer bir sorununu bilse oda yazardı. Z97 Extreme 4 gibi müthiş F/P ürünleri var. TomsHardware'dan Smart Buy ödülünü almış bir anakart. Bir firmayı kötülemeden önce biraz araştır ve her okuduğuna inanma.

Skandal dediğin sisteme 23 inç IPS monitör ve GTX 970 sığdırdım biraz saygı.

Bu sadece forumda ki konuydu. Bildiğiniz markaları almak herzaman daha avantajlı. Bir sisteme 23 inc ips ile 970 sığdırmak pek alelade bir iş değil. Neyse konuyu çok uzatmaya gerek yok. Tartışmaya gerek yok. Selametle.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı