2900 TL Toplama Bilgisayar

FIRAT29

Hectopat
Daha fazla  
Toplama bilgisayar yapmak istiyorum. Bütçem en fazla 2700 zorlarsak 2900TL civarı. Rahatlıkla son çıkan oyunları oynamak istiyorum. Bana bu bütçeyle iyi bir bilgisayar parçaları toplar mısınız rica etsem. Minimum 16 GB RAM istiyorum. Bilgisayardan pek anlamadığım için size başvurdum şimdiden teşekkürler.

Bu sistem Farcry 4'ü bile en yüksek ayarlarda oynatacaktır.
  • i5 4670k işlemci
  • Msi Z97 PC Mate anakart
  • Gskill 2x8gb 1866 mhz ram (Bütün oyunlar 4-8 gb ram istemektedir siz 16 gb ram isteyerek fazla masrafa kaçmışsınız.)
  • Asus Gtx770 DCU II ekran kartı ya da Powercolor AMD R9 290 Turboduo
  • Corsair Carbide 400R kasa
  • Samsung SSD 240 Evo
  • 2TB Seagate HDD

Bu sistemin bu gün ve önümüzdeki seneye oynatamayacağı oyun tanımıyorum, aklınıza gelecek bütün oyunları oynatır hem de ultra ayarlarda.

Çok pahalı oldu ama değer.

Monitor klavye, mouse gibi diğer çevre birimlerini siz seçebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylediğin ekran kartı DDR5 istiyor ancak söylediğin anakart DDR3 Yazıyor anakart DDR5 i kaldırabilir mi ?

Anakarttaki DDR3 Ram baska birşey, ekran kartındaki GDDR5 grafik yongası baska birşey. İkisinin birbiriyle uzaktan yakından ilgisi bulunmuyor.

Kardeş adam pc den anlamıyorum demiş sen adama OC'li işlemci tavsiye etmişsin şaka gibi.

asdasd.jpg

Eve geçtiğimde size memnuniyet ile yardımcı olurum. Bütçenize göre kalitenin en üst seviyede olduğu bir bilgisayar hazırlayabiliriz. Ancak aklınızdaki minimum 16 gigabayt bellek mantığını silerek, bu işlemi ilk önce sizin başlatmanız gerekiyor. :)

Bütün oyunları üst seviyede oynamak isteyen bir kullanıcı için şu sistem gerekli.Overclocklu işlemci de gayet yazılabilir. Artık biostan tek tıkla overclock yapılabiliyor.

Ayrıca @FIRAT29 bey hangi oyunları oynayacağını yazarsa süper olur. Ona göre üzerinde iyileştirmeler yapabilirm.
@FIRAT29'a vereceği cevaplar için teşekkürler.
shooters001

Adsız.jpg

İş yerinde topladım ama umarım unuttuğum bir şey yoktur. Fiyat/performans yaratmaya çalıştım. Belki arkadaşlar daha iyisini yapabilirler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı