2K 240Hz monitör önerisi

Sawgent54

Decapat
Daha fazla  
Bugün sistem siparişimi verdim arkadaşlar ancak istediğim gibi monitör bulamadım. 2K yüksek Hz monitör arıyorum. (240Hz)
RTX 4090
i9 13900KF

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe sıkıntısı veya bir özellik var mı istediğiniz?
Açıkçası ekran özelliklerinden anlamıyorum nvdşa intel sistem topladım gsync desteklesin 2k olsun 200hz üzeri akıcı bir ekran olsun bana yeterli oyun ve film izlerken keşke şu ekranı alsaydım dedirtmesin hocam Bütçe olarak 15-20k tabi nekadar ucuz olursa iyi :)standart kullanıcıyım çok fazla detay bilmem

Açıkçası ekran özelliklerinden anlamıyorum nvdşa Intel sistem topladım G-SYNC desteklesin 2K olsun 200Hz üzeri akıcı bir ekran olsun bana yeterli oyun ve film izlerken keşke şu ekranı alsaydım dedirtmesin hocam bütçe olarak 15-20k tabii ne kadar ucuz olursa iyi:)standart kullanıcıyım çok fazla detay bilmem

İyi bir bütçeye sahipsin. 2K'da yüksek Hz'li monitörler elbette pahalı.
Sana biraz örnek beğendiğim monitörleri sunuyorum.
Agon özel bir monitördür. Agon AOC'un üst segment monitörlerinin adıdır.
MSI renk kalitesi olarak çoğu monitörü geride bırakan bir marka-model MSI abimiz. Büyük gelebilir ona dikkat edersin.
Alienware Dell'in üst segment oyuncu monitörlerinden. Pahalıdır. Fakat üzmez.
Önerilen BenQ var bir de.
Stoklar hep bitmiş. Yıl sonu olduğu için satıştan kaldırmışlar aslında. Stok bitti koca bir yalan.
Diğerleri çok pahalı.

İyi bir bütçeye sahipsin. 2K'da yüksek Hz'li monitörler elbette pahalı.
Sana biraz örnek beğendiğim monitörleri sunuyorum.
Agon özel bir monitördür. Agon AOC'un üst segment monitörlerinin adıdır.
MSI renk kalitesi olarak çoğu monitörü geride bırakan bir marka-model MSI abimiz. Büyük gelebilir ona dikkat edersin.
Alienware Dell'in üst segment oyuncu monitörlerinden. Pahalıdır. Fakat üzmez.
Önerilen BenQ var bir de.
Stoklar hep bitmiş. Yıl sonu olduğu için satıştan kaldırmışlar aslında. Stok bitti koca bir yalan.
Diğerleri çok pahalı.

Aslında MSI monitör bulabilsem iyi olur çnkü sistemimi Full MSI üzerine topladım ama diğer söylediğiniz markalarda iyi tabii ki alienware en çok bana hitap eden monitör 240hz olması cezbedici büyük ihtimal onu tercih ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı