2K 240Hz monitör önerisi

Tabii ki değer. En iyi qhd modeller arasında yer alıyor alienware.
hocam TNdeki akıcılık,gerçek hayattaki gibi gerçeklik akıcılığı ips ve va da olmuyormuş,dün gece youtubeda inceleme videoları izledim bunu söyleyen 2-3 kanal vardı,daha önce bozulan rogdan önce yine xg248q Rog monitörüm vardı 24inç 240hz TN panel,VA panel monsterları aldıktan sonra bunlar niye akıcı değil demiştim o geldi aklıma,ondan siparişini geçtim sizin önerdiğiniz monitörde ömürlük ama fiyatı pahalı geldi omenden 2 tane alınıyor o fiyata ondan omeni aldım hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    59,2 KB · Görüntüleme: 18
hocam TNdeki akıcılık,gerçek hayattaki gibi gerçeklik akıcılığı ips ve va da olmuyormuş,dün gece youtubeda inceleme videoları izledim bunu söyleyen 2-3 kanal vardı,daha önce bozulan rogdan önce yine xg248q Rog monitörüm vardı 24inç 240hz TN panel,VA panel monsterları aldıktan sonra bunlar niye akıcı değil demiştim o geldi aklıma,ondan siparişini geçtim sizin önerdiğiniz monitörde ömürlük ama fiyatı pahalı geldi omenden 2 tane alınıyor o fiyata ondan omeni aldım hocam.
O tn akıcılığı eskide kaldı. Bunu hala diyen basit inceleme kanalları var evet. Kötü bir karar vermemişsiniz çünkü çok kötü bir monitör değil. Hayırlı olsun.

O TN akıcılığı eskide kaldı. Bunu hala diyen basit inceleme kanalları var evet. Kötü bir karar vermemişsiniz çünkü çok kötü bir monitör değil. Hayırlı olsun.

razer 9500e inmiş hocam.

Kaçırmayın bence. Çünkü aynı ya da daha iyi özelliklere sahip ve aynı fiyat bandında başka hiçbir monitör bulamadım.
Tıklayın alın.
HP Omen X 27 6FN07AA 27

monitör bugün teslim edildi,ghosting ve ölü piksel çıkmadı,renkler Yanlarda bulunan monsterlara göre daha sarımsı ama internetten renk ayarları buldum onları yaptım aynı oldular.

En güvenilir yerden incelemesi var:

VA panel olduğu için biraz ghosting var tabii. Bütçen artmıyorsa iyi sayılır.

Hocam burada X 27'ninde incelemesi mevcut, ICC renk ayarları profili paylaşmışlar onu indirdim ama kullanmadım çekindim, kendim elle renk ayarladım çünkü sarımsıydı renkler onları beyaza çevirdim, rtingsin paylaştığı profili kullansam mı sizce?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-08-31 at 16.42.32.jpeg
    WhatsApp Image 2023-08-31 at 16.42.32.jpeg
    165,9 KB · Görüntüleme: 17
  • WhatsApp Image 2023-08-31 at 16.43.27.jpeg
    WhatsApp Image 2023-08-31 at 16.43.27.jpeg
    434,9 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    401,1 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Geri