2K 240Hz monitör önerisi

djoguzhan55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ROG PG27VQDE 27inç 2K 165Hz ana monitörüm bozulunca, yerine almışken 27inç 2K 240Hz veya üstü monitör almayı düşünüyorum. Şu anlık bulabildiğim model HP'nin modeli 9450TL'den satılıyor, paneli TN. Ghosting çıkma ihtimali VA ya göre daha az diye biliyorum, kullandığınız önerebileceğiniz modelleri yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

HP Omen X 6FN07AA.

Sistemim: 5600--4070

En güvenilir yerden incelemesi var:

Va panel olduğu için biraz ghosting var tabii. Bütçen artmıyorsa iyi sayılır.

VA panel olduğu için biraz ghosting var tabii. Bütçen artmıyorsa iyi sayılır.

Evet Amazon'daki yorumlarını filanda okudum, ghosting varsa hiç gerek yok o topa girmeye, oyun oynarken çok kötü oluyor ghosting büyük ihtimal HP Omen X 6FN07AA. Bu modeli alacağım gibi, işin garibi 27inç 2K 240Hz monitör yok piyasada hep 144-165'ler var.

up.

VA panel olduğu için biraz ghosting var tabii. Bütçen artmıyorsa iyi sayılır.

Teknosa'nın müşteri hizmetleri böyle diyor, bu şekilde bir işlem olabilir mi? Saçma geldi bana.

Dosya Ekleri

• Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    210 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Evet Amazon'daki yorumlarını filanda okudum, ghosting varsa hiç gerek yok o topa girmeye, oyun oynarken çok kötü oluyor ghosting büyük ihtimal HP Omen X 6FN07AA. Bu modeli alacağım gibi, işin garibi 27inç 2K 240Hz monitör yok piyasada hep 144-165'ler var.

up.

Teknosa'nın müşteri hizmetleri böyle diyor, bu şekilde bir işlem olabilir mi? Saçma geldi bana.
Mağazadaki dandik monitörler ile değiştiriyorlar işte.

Mağazadaki dandik monitörler ile değiştiriyorlar işte.
benim anlamadığım olay internet satışlarında 14 gün koşulsuz iade hakkımız var ben performansını sevmedim belki iade edicem,illa gidip servisten kağıtmı almam lazım ? ne için vericek adamlar sorunsuz monitörde ne alaka cidden.

benim anlamadığım olay internet satışlarında 14 gün koşulsuz iade hakkımız var ben performansını sevmedim belki iade edicem,illa gidip servisten kağıtmı almam lazım ? ne için vericek adamlar sorunsuz monitörde ne alaka cidden.
Maalesef, internetten ürün almamız zor bu devirde. Bu yüzden alacağımız ürünün nasıl olduğunu araştırmalıyız.

Geri
Yukarı