2K 27 inçten 2K 32 inçe geçilir mi?

Huck2434

Centipat
Daha fazla  
Asla tavsiye etmiyorum. 32 inç 4K idealdır. 27 inç 2K ideal.

Önemli olan büyük ekran değil. Cam gibi görüntü şart, piksel saymak istemiyorsanız ekranı büyütmeyin.

Ben 27 inç sonrası 4K taraftarıyım

Asla tavsiye etmiyorum. 32 inç 4K idealdır. 27 inç 2K ideal.

Önemli olan büyük ekran değil. Cam gibi görüntü şart, piksel saymak istemiyorsanız ekranı büyütmeyin.
93 PPI'da piksel sayma gibi bir muhabbet olmaz. 1080p 24" de 93 PPI, 1440p 31.5" de 93 PPI. Nasil 1080p 24" standart kabul etmissek ve 93 PPI rahatsiz etmiyorsa 1440p 31.5" de rahatsiz etmez. Ki 31.5" monitore 24" mesafesinde bakmayacagini dusunursek daha bariz bir keskinlik farki olacaktir.

FPS oyunları oynamıyorsan alırınır hocam. Ancak yarın bir gün 'CS:GO oynayayım, Valorant'a gireyim' dersen ekran büyüklüğü yoracaktır maalesef.

Merhaba bende sizdeki asus monitörden 32" Samsung odyssey G5e geçiş yaptım aynı masada aynı uzaklıkta kullandığım için boyut farkını hissediyorsunuz ama bir fayda gördün mü desen hayır sadece kavis hoşuma gidiyor şuanlık ayrıca ekranın sol ve sağ köşelerine bakmak için kafanı çevirmekte çok hoş gelmeyecektir. benim monitöre uzaklığım yaklaşık 55 cm

@dracon Yasadigin durum aliskanlikla alakali. Siz yasiyorsunuz diye 1080p 24" camur olmuyor. 93 PPI piksel sayma muhabbeti yapilacak bir PPI degeri degil. Daha keskin diye betimlemekle piksel sayiyorum diye betimlemek cok farkli iki tabir.

Yeni konular

Geri
Yukarı