2K 32 inç monitör önerisi

alpeertunga

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,

Şu an halihazırda Dual ASUS 24" monitör kullanıyorum fakat 2K olmayınca istediğim kaliteyi veremiyorlar.

Şu ürünleri buldum. Samsung da cazip gelmiyor değil ama malum, fiyatları...

Zorlarım, bir şekilde alırım da Samsung'a değer mi bilmiyorum. Nacizane yorumlarınızı bekliyorum.

Bu arada ekran kartım RTX 3070.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 aydır falan Samsung Odyssey G7 32" kullanıyorum. 5 bin küsür liraya Amazon.com.tr'den almıştım yıl başında. Kesinlikle değer, çok özel bir monitör her yanıyla. Gözüm kapalı tavsiye ederim. Fakat 7000 TL eder mi orası size kalmış.

AOC olan hakkında yorum yapamayacağım. LG olan da Nano IPS panelse contrastı çok düşük olduğu için hiç keyif vermiyor.

Gigabyte G32QC alabilirsiniz, o da gayet iyidir.

Şu ürünleri buldum. Samsung da cazip gelmiyor değil ama malum, fiyatları...

Zorlarım, bir şekilde alırım da Samsung'a değer mi bilmiyorum. Nacizane yorumlarınızı bekliyorum.

Bu arada ekran kartım RTX 3070.
Odyssey serisi monitörleri önermiyorum. Fazlasıyla sorunu bulunan bir seri.

Son düzenleme:
4k₺'ye;
7k₺'ye;
Karşılaştırma.
Odyssey 'de sorun olabilir hocamın dediği gibi.
Ghosting sorunları olduğunu duymuştum ciddi.

4k₺'ye;
7k₺'ye;
Karşılaştırma.
Odyssey 'de sorun olabilir hocamın dediği gibi.
Ghosting sorunları olduğunu duymuştum ciddi.
Ordan duydum, burdan duydumla olmuyor hocam o işler.

Ben 6 aydır kullanıyorum. Özellikle Amazon'dan aldım ki sorun olursa sıkıntı yaşamadan iade edeyim diye. Ki en ufak sorunu kabul etmem, gayet de temkinliyimdir. Sorun yok ki 6 aydır kullanıyorum.

Odyssey G7'lerde 2020 9. ayda yayınlanan 1009.3 firmware öncesinde flickering sorunları vardı fakat 1009.3 firmware ile tamamen düzeltildi. Şu anda hiç yok. Ve şu an aldığınız her Odyssey monitör sorunsuz 1009.3 firmware ile geliyor.

VA panel olup da ghosting sorunu olmayan çok nadir monitör var. Bunlardan biri, hatta birincisi Odyssey G7. UFO testini atsam şaşarsınız bu VA panel mi diye, ghosting hiç yok neredeyse çünkü. Rtings'de falan incelemeri bir okusaydınız keşke ordan burdan duymadan önce.

Ordan duydum, burdan duydumla olmuyor hocam o işler.

Ben 6 aydır kullanıyorum. Özellikle Amazon'dan aldım ki sorun olursa sıkıntı yaşamadan iade edeyim diye. Ki en ufak sorunu kabul etmem, gayet de temkinliyimdir. Sorun yok ki 6 aydır kullanıyorum.

Odyssey G7'lerde 2020 9. ayda yayınlanan 1009.3 firmware öncesinde flickering sorunları vardı fakat 1009.3 firmware ile tamamen düzeltildi. Şu anda hiç yok. Ve şu an aldığınız her Odyssey monitör sorunsuz 1009.3 firmware ile geliyor.

VA panel olup da ghosting sorunu olmayan çok nadir monitör var. Bunlardan biri, hatta birincisi Odyssey G7. UFO testini atsam şaşarsınız bu VA panel mi diye, ghosting hiç yok neredeyse çünkü. Rtings'de falan incelemeri bir okusaydınız keşke ordan burdan duymadan önce.

Hocam bir video atmanız mümkün mü cihazı görmem adına? Tabii müsaitseniz ve uygun görürseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı