2x8 RAM vs 2x4 RAM

`vaqr0x+

Centipat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Sadece Zula oynayacağim ve belli sistemim şunlar:

AMD Ryzen 3 2200G.
Gigabyte A320M S2H.
Rampage RMP-500-80P 500W 80.
SanDisk 240GB SSS
Game Booster GB-G3605B Rainbow RGB Steel LED strip kasa.

Dediğim gibi sadece ama sadece Zula oynayacağım. 2x4 RAM mi yoksa 2x8 RAM mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

AMD Ryzen 3 2200G.
Gigabyte A320M S2H.
SanDisk 240GB SSS

Zula'dan bayıp başka bir oyuna geçeceksiniz. 2x8 alın.

AMD Ryzen 3 2200G.
Gigabyte A320M S2H.
SanDisk 240GB SSS

Bana söylenenlere göre konuşuyorum ; Bilgisayarınızı rampage marka bir psu'ya emanet etmek, açgözlüye emanet vermek gibi bir şey. Yani o bilgisayar çok uzun gitmez. PSU kesinlikle değiştirilmeli.
A320 çipset anakart ile OC yapamazsınız. Ama zula oynayacaksanız karar sizin tabi.
Sandisk SSD yerine Kingston öneririm. Daha iyi bir performans alabilirsiniz.

AMD Ryzen 3 2200G.
Gigabyte A320M S2H.
SanDisk 240GB SSS

Ekran kartı (Vega 8) kendine 2GB ayıracağı için 2X4 alırsanız size 6GB RAM kalır ki bu çoğu zaman yetersiz kalabilir. 2X8GB şeklinde almanı tavsiye ederim.

Lütfen sahip olduğunuz veya olacağınız sistemler hakkında konu açın. Sizin açtığınız veya sisteminizi belirttiğiniz 4 konu gördüm ve hepsi birbirinden farklıydı.Ek olarak imzanızda farklı bir sistem var anlamış değilim.Almadıysanız veya almayacaksanız İnsanları uğraştırmayın.

Hocam sistemi daha topladın mı yoksa parçaları mı belirledin? Tavsiyem 8x2 alman yönünde Zula denilen oyunu sonsuza kadar oynayacağını sanmıyorum. Ben CS:GO harici oyun oynamam diyordum sıktı 500 saat sonra.

Hocam sistemi daha topladın mı yoksa parçaları mı belirledin? Tavsiyem 8x2 alman yönünde Zula denilen oyunu sonsuza kadar oynayacağını sanmıyorum. Ben CS:GO harici oyun oynamam diyordum sıktı 500 saat sonra.

Sona za kadar değil ama en az 3 yılımı vereceğim çünkü Zula'da rekabet turnuvasında 3.olduğumuz için almak zorundayim.

Sona za kadar değil ama en az 3 yılımı vereceğim çünkü Zula'da rekabet turnuvasında 3.olduğumuz için almak zorundayim.
Hocam alabiliyorsan al 8x2 16 GB rahatına bak en az 5-7 yıl götürecek deniliyor.

Geri
Yukarı