3.000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
3.000

Berke_

Hectopat
Daha fazla  
PC'den çok anlamam.
3.000 TL'nin biraz daha üstüne çıkabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi 4000 veya 4500 yapıp öyle satın almalısınız. Şu durumda o fiyata iyi bir sistem toplayacağınızı sanmıyorum. En azından 2. el ekran kartı tercih etmelisiniz. Diğer parçalar sıfır olur kabul ederseniz toplayayım?

Dolar 7.10 olmuş PC alacaksan biraz bekle korona falan geçsin ekonomi düzelsin öyle topla, RX570'li sistemler bile 3500Tl'den başlıyor.

Yinede şöyle bir sistem topladım yarısı 2. el yarısı sıfır. Ha önemli parçaları sıfır olarak linklerini bıraktım.
3015 Lira tutuyor.
Sakın korkma, ben kasayı toplayamam edemem anlamıyorum deme lütfen biz sana yardımcı oluruz çok basit. Veya bilen birine toplattırabilirsin.
Dolar 7.10 olmuş PC alacaksan biraz bekle korona falan geçsin ekonomi düzelsin öyle topla, RX570'li sistemler bile 3500Tl'den başlıyor.
Ekonomi ne yazık ki sadece doların düşmesi ile düzelmiyor..

Ekonomi düzelsin yazısını görünce, hep bu aklıma geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 580 almana gerek bile yok. RX 570 ile idare edersin.

Ekonomi düzelsin diyince hep bu aklıma geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 580 almana gerek bile yok. RX 570 ile idare edersin.
Daha iyi bir kartı almak varken neden RX 570 alsın ki? Ayrıca 2. el 800 TL'lik modeli sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Biraz güven olsun

@mertpivvo

Bütçe düşük olduğu için söylemiştim. Alınabiliyor ise neden alınmasın. Ama 120 GB SSD yerine 240 GB almak daha mantıklı olacaktır. 120 GB bu devirde yetmiyecektir.

Geri
Yukarı