3.3v kırmızı hatası

Kriontex

Hectopat
Resimdeki gibi BIOS'ta o yer kırmızı kötü bir şey mi? Everese 450W PSU var elimde.

Dosya Ekleri

• P10522-214119.jpg
    P10522-214119.jpg
    201,9 KB · Görüntüleme: 134
Çekmesi gereken ~3.3V'tan daha az çekiyor. O yüzden kırmızı gösteriyor sanırım ama PC çalışmasında bir sorun yoksa dert değil. Düşük voltajdan sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Yine de PSU kablo ve anakart bağlantılarını çıkarıp geri takabilirsin.

Çekmesi gereken ~3.3V'tan daha az çekiyor. O yüzden kırmızı gösteriyor sanırım ama PC çalışmasında bir sorun yoksa dert değil. Düşük voltajdan sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Yine de PSU kablo ve anakart bağlantılarını çıkarıp geri takabilirsin.
Denicem bu arada overclock yapinca resetlemek gerekiyor pc yi onun disinda bise yok

Aga dediğin gibi yaptım oldu şimdilik mavi BIOS'ta uygulamadanda bakılıyor mu overclock sonrası yine baktım yine mavi normal yani uygulama var mı bunun için?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı