3-4 bin TL'ye oyun kulaklığı önerisi

Bütçe
3500

rogerroach

Yoctopat
Daha fazla  
Hikayeli ve rekabetci oyunlar oynuyorum benim icin onemli olan seyler kablosuz olmasi ve gecikme olmamasi arada muzik dinlerken de uzmesin yeter, mikrofonu hic onemli degil kullanmayacagim. Aklimda Corsair Void ve Logitech G435 var. Onerilerinizi bekliyorum.

Bütçe: 3-4 arasi.
Kablolu olacaksa daha az.

Son düzenleme:
Hikayeli ve rekabetci oyunlar oynuyorum benim icin onemli olan seyler kablosuz olmasi ve gecikme olmamasi arada muzik dinlerken de uzmesin yeter, mikrofonu hic onemli degil kullanmayacagim. Aklimda Corsair Void ve Logitech G435 var. Onerilerinizi bekliyorum.

Bütçe: 3-4 arasi.
Kablolu olacaksa daha az.
G435'te çöp, Voidte

Eğer geniş ses sahnesi istiyorsanız open back ses yalıtımları 0 oluyor millet senin ne dinlediğini duyabilir sende etrafını dinliyebiliyorsun

Eğer ses yalıtımı güzel birşey istiyorsanız

İkiside aynı kulaklık , open back, close back farkları var sadece.

G435'te çöp, Void'te.

Eğer geniş ses sahnesi istiyorsanız open back ses yalıtımları 0 oluyor millet senin ne dinlediğini duyabilir sende etrafını dinliyebiliyorsun.

Eğer ses yalıtımı güzel bir şey istiyorsanız.

İkisi de aynı kulaklık, open back, close back farkları var sadece.

Hocam inan ki dedigin hiçbir şeyi anlamadim attigin markalari da ilk defa goruyorum ne kadar alinabilir bilmiyorum.

G435'te çöp, Void'te.

Eğer geniş ses sahnesi istiyorsanız open back ses yalıtımları 0 oluyor millet senin ne dinlediğini duyabilir sende etrafını dinliyebiliyorsun.

Eğer ses yalıtımı güzel bir şey istiyorsanız.

İkisi de aynı kulaklık, open back, close back farkları var sadece.

Attigin kulaklikta kablolu bu arada.

Hocam inan ki dedigin hiçbir şeyi anlamadim attigin markalari da ilk defa goruyorum ne kadar alinabilir bilmiyorum.
Tamam şöyle açıklayayım , öncelikle bu markaları bilmemen normal , Epos markası dünyanın en iyi kulaklık markası olan Sennhesier ile iş birliğinde olan bir markadır, Logitech, Razer gibii markalar full sponsorluk verdiği için genellikle TR içinde fazla tanıniyorlar .
Attigin kulaklikta kablolu bu arada.
Yukarda kablolu olur ama daha az yazmışsınız bu cümleden hiçbirsey anlaşılmıyor, ne kadar daha az ? Ayrıca 3-4K bütçede seni aşırı mutlu edebilecek bir kablosuz kulaklık bulunmamakta kablolular daha fiyat performans.

Benim dedigim kulakliklarin neyi kotu mesela ben sonuç olarak siradan bir kullaniciyim 15 20bin verip ust duzey kulaklık alsam neyime yarayacak.

Benim dedigim kulakliklarin neyi kotu mesela ben sonuç olarak siradan bir kullaniciyim 15 20bin verip ust duzey kulaklık alsam neyime yarayacak.
Daha yüksek ses kalitesi, daha düşük gecikme, daha iyi konfor, daha iyi mikrofon ve daha fazlası. Kulaklığa 20.000TL veren insanlar bu parayı enayi oldukları için vermiyorlar.

Daha yüksek ses kalitesi, daha düşük gecikme, daha iyi konfor, daha iyi mikrofon ve daha fazlası. Kulaklığa 20.000TL veren insanlar bu parayı enayi oldukları için vermiyorlar.

Ben siradan kullaniciyim 15 20k niye vereyim benim icin gereksiz diyorum, sen verenler enayi mi diye beni tersliyorsun. Vallaha sorduguma pişman oldum sağ ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim dedigim kulakliklarin neyi kotu mesela ben sonuç olarak siradan bir kullaniciyim 15 20bin verip ust duzey kulaklık alsam neyime yarayacak?
Dediginiz kulakligin birinin mikrofonu rezalet(G435). Void Elite ise ortadan ikiye ayrilip kiriliyor normal kullanimda. Boyle sorunlar. Bu butcede kablolu alirsaniz en iyi verimi alirsiniz ve mutlu olursunuz fakat bir kabosuzda biri ortadan ikiye ayrilir biri de mikrofonu yonunden o kadar rezalettir ki arkadasinizla bile konusamazsiniz.. Epos gayet iyi bir markadir ve sizi mutlu edecektir.

Geri
Yukarı