Çözüldü 3-4 dersten kalırsak sınıf tekrarı olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZlatanG

Decapat
Daha fazla  
3 dersten şu an kalmış bulunuyorum. 10. sınıfım. Daha alan seçmedim. 11 de seçeceğim. Kimya coğrafya ve matematikten kaldım. Büyük ihtimalle felsefeden de kaldım. Böylelikle sorumlu mu geçerim yoksa sınıf tekrarı mı yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 dersten şu an kalmış bulunuyorum. 10. sınıfım. Daha alan seçmedim. 11 de seçeceğim. Kimya coğrafya ve matematikten kaldım. Büyük ihtimalle felsefeden de kaldım. Böylelikle sorumlu mu geçerim yoksa sınıf tekrarı mı yaparım?

Sorumlu geçersin

Edebiyattan kalmadığınız sürece sorumlu geçersiniz.

Çözüm

Edebiyat dersinden geçiyorsan problem yok hocam. Ne sorumlu ne de sınıf tekrarı hiçbiri yok, direkt geçiyorsun.

Bu yıl deprem olduğu için bayağı bir esneme yaptı bakanlık geçebilirsin.

Edebiyattan kalmadığınız sürece sorumlu geçersiniz.

Edebiyattan kaldığın zaman da sorumlu geçiyosun ben kaldım mesela ama 3 dersten hepsi 49.25-49.75 falan ama dönem sonu yine de sorumlu geçiliyor

Geri
Yukarı