3-5 ay yatar çıkarım!

chalr

Picopat
Katılım
27 Ekim 2020
Mesajlar
259
Benim elimde olsaydı, sınır dışı ederdim böyle tipleri. Böyle tiplerin ülkelere hiçbir faydası olmaz. Boşuna yer ve oksijen israfı.
 

Venom913

Picopat
Katılım
6 Ocak 2021
Mesajlar
65
Çözümler
1
Böylelerini hiçbir şekilde korkutamazsınız. Önemli olan onları bilinçlendirmek, kendi iradeleriyle değişmelerini sağlamak. Yoksa adam 3-5 ay yatar çıkar, onun hesabını da sorar. Hasımlar cezaevine giriyor, çıkınca birbirlerini vurmaya devam ediyor. Hırsız cezaevine giriyor, o süre boyunca hatasını düşünmek yerine çıkınca nasıl vurgun yaparım, zararımı nasıl karşılarım diye düşünüyor. Amacı uğruna intihar saldırısı yapanlar bile var, hadi ölümle korkut bakalım.
Zorbaların korunduğu, tekrar tekrar şans verildiği toplumlarda bunların yaşanması gayet normal.
 

Pilot Bey24

Centipat
Katılım
12 Kasım 2020
Mesajlar
2.985
Makaleler
1
Çözümler
2
Yer
Mars
Yav gardaş ben bizim garıya 2 vurarım kışı çıkarırım da sen yapacaksın be? Sen de bul kendine bir garı senin de kafan rahat etsin. Yemek falan yapar, iki tokat atarsın kışı çıkarırsın benle.Bu olacak en sonunda ülkenin hali.
 

F3arlessTR

Centipat
Katılım
24 Ocak 2020
Mesajlar
703
Makaleler
3
Çözümler
1
Yer
Malatyaaa!
Adamlar haklı. 3-5 ay yatacaklar zaten, daha ne olsun?

Ya cidden üzülüyorum. İnsanların cani 3-5 ay olmamalı.
 

yusuf soylu

Centipat
Katılım
26 Kasım 2020
Mesajlar
1.294
Yer
kendiside bilmiyor
E sonra böyle haberler görünce de nerede adalet diye tweetler atıyorsunuz? Böyle bir şeyin cezası kesinlikle hapis olamaz.

Zaten mantıken adamı öldürsek elimize bir şey geçmez hapise atsak geçmez ama bilim deneylerinde hayvan kullanmak yerine bunları kullanalım işleri bitince idam.
 

F3arlessTR

Centipat
Katılım
24 Ocak 2020
Mesajlar
703
Makaleler
3
Çözümler
1
Yer
Malatyaaa!
Hükümete böyle büyük bir silah vermeniz çok kötü kadınlar bunu suistimal edebilir -ki şu an bile edenler var- o zaman ne olacağını düşünün idam değil daha iyi adalet ve cezalar gelmeli.
 

SS Erwin Rommel

Hectopat
Katılım
7 Nisan 2019
Mesajlar
1.985
Çözümler
4
İdam isteyenleri anlayamıyorum, Amerika'da idam var da ne oluyor suç oranı düşüyor mu ?

Empati kurun, sizin babanız haksız bir iftiraya uğrayıp, idam edilirse, bu olaydan sonra gidip; "İDAM KALDIRILSIN !" dersiniz. Bunu bir hayal ürünü görmeyin, bunun yaşandığı çok fazla hadise var. Ayrıca, idamı Türkiye'de verebilecek hakim yok bence. Kolay bir kaçış yolu.
 

bioH

Decipat
Katılım
28 Şubat 2020
Mesajlar
1.956
Makaleler
1
Çözümler
5
İnsan canı almaya değmez bence idama gerek yok.
Bunlara karşılık yapılabilecek en mantıklı şey yüz binlerce lira para cezası ve en az 30 yıl hapis olmalı. Bunu herhangi bir erkeğe yapsan 30 değil de 15 yıl yatsın atıyorum. Böyle konularda ağır cezalar verilmesinin taraftarıyım.
 
Yukarı