3-5 bin TL 144 Hz 1 ms monitör önerisi

Detaya girmeyeceğim
Giremem çünkü
Oynanılası geren panelin sadece aydınlatması o fiyata ortama monitör için bile.
Ms geçin abi. Medium ile tra gölgenin farkını 2 kırmızın en basit ara tonunu frc ile sıçıp. Atıran Çin boe panelli neyse amaan.
Sen git eski bir LG veya sams panel kullanan(ViewSonic, Samsung, ASUS. LG) marka bir 60Hz monitor bul.
Casper. AOC. Gigabyte. Gamepower tüketim mallarıdır monitör veya panel değildir.

Bir şey anlamadım hocam anlaşılır anlatsaydınız iyi olurdu

Bir diğer kullananların memnun olduğu f/p ürün.Lenovo Legion VA panel 0.5 MS 240 Hz Full HD Freesync - 4999 TL

Bir şey anlamadım hocam anlaşılır anlatsaydınız iyi olurdu
😂 Bende

Şaka.
Hıhm ikinci el eskinin iyisi monitör al samsung Lg Wiewsonic Asus.

Eski odysseylere eski ultragear veya nebileyim ben bir site bul. Monitör panel kalitesini ölçen araştırma dereceleme puanlama yapan eski bir model bul içlerinden sonra saibinden bul onu. Kaliteden ödün olmasın derdim o.

Lenovo'nun derdi tüketim politikası
AOC, Philips, Gigabyte, Acer vs neyse oda o bir tık belki ama aynı
Dostum zaten bütçe belli ve bu bütçede diğer tüketim malları içinde Lenovo ve Acer her zaman tercih edilebilir. Ve incelemelerde f/p açısından iyi derece almışlar. Alırsa sorun yaşamaz.

5K için iyi bir monitör değil.
5 K ya adı sanı bilşnmemiş marka mı alsın?3 5 K fiyatta zaten öne çıkan Asus Acer ve Lenova öne çıkıyor. Asus'un üst segmentlerini tercih ederim. Ama Lenovo ve Acer bu fiyatlarda sunduğu özellikler açısından tercih edilebilir. Kullananlar memnun incelemerde f/p açısından iyi derece almış. Arkadaşın elindeki ekran kartı için fazlasıyla yeterli zaten. Malum 5k bütçe.

Bu fiyata bulacağın bir diğer f/p ürünü Asus VP249QGR 144Hz 1 MS Freesync Full HD IPS panel - 4199 TL

Üç öneri yaptım bana kalırsa bu üçü içinden Asus al keyfine bak. İyi sosyaller...

Yeni konular

Geri
Yukarı